Rotaļu spilvens. Trešais pēc kārtas.

Reiz šuvu rotaļu spilvenu bērnudārzam mazajai Kristai, un vēl man iegadījās uzšūt spilvenu arī Rūdolfa rotaļām.

Šonedēļ uzšuvu trešo spilvenu - divām māšelēm! Spilvens paliels - 80 cm diametrā, šūts no sprādzienraiba IKEA auduma abās pusēs, apmalīte - PSRS laiku brezents!


Šoreiz pildīju spilvenu ar sinteponu un patiesībā man ļoti patīk, kā tas ieņem formu pēc sēdēšanas! Par to, cik ilgi saglabāsies spilvena forma, gaidīšu atsauksmes no lietotājiem! Ceru, ka mazās māšeles spilvenu kārtīgi pamocīs! :D

Eh, labs darbiņš, kas padarīts!

Read more...

Pikniks.

Man tas jums jāparāda! Citādi man pašai jau sāk apnikt sava žvidzināšana ieilgušās ziemas sakarā.
Es runāju par kupenām aiz mana loga. Šodien īpaši šim gadījumam izgāju laukā un veicu fiksu foto sesiju... Tagad jūs redziet par ko es runāju?

Apsolu, ka šī būs pēdējā reize, kad ieminēšos par Zaubes mūžīgā sasaluma zonu un savu bezspēku šinī sakarā! Vēl jo vairāk tālab, ka šodien mēs tam sniegotajam apvārsnim parādījām, ka esam stipri un pozitīvi lādēti tik un tā! Pēc Niklāviņa ierosinājuma mēs uzrīkojām virtuves vidū

pikniku!


Nekādu odu, dunduru, mušu, izbadējušos baložu - tādi ir šāda piknika lielākie ieguvumi! Un, jā, protams, ja uz pikniku var ierasties halātā, tas arī ir feini!Azaida izvēle  -  Niklāva domu lidojums :)
Gurķis. Toties diētiski un smaržo pēc pavasara!


Par scenogrāfiju parūpējos es. Drusku iegāju azartā - uzliku fonā telefonu ar putnu čivināšanu. Un šis gājiens patiesībā nokāva pikniku :D, jo izrādās, ka mazajiem telefona murcīšana ieinteresēja vairāk, kā pirms tam 15 minūtes rūpīgi pa gabaliņiem graizītais gurķis!

Te Čika ieklausās putnu čivināšanā:


Un te jau abi aizņemti ar mazo aparātiņu...


Nu kāds jupis mani dīdīja tā aizrauties ar atmosfēras radīšanu?... :)Priecīgu pavasari!Read more...

Prātā jauns apģērba gabals Čikai...

Runa ir par vasarīgiem kombinezoniem.
Jau labu laiku siekalojos ap dažām šo apģērba gabalu bildītēm un saprotu, ka līdz rezultātam mani šķir vien apmēram pusstundas saņemšanās! Un, jā, varbūt iedvesmai noderētu arī nokusušas šobrīd ~ metru augstās kupenas ap māju... :)

Kombinezoni pavisam neitrālās un gluži pretēji - papagaiļa spārnu krāsās - solās būt vasaras hīts meitenīšu garderobē!

Pavisam gaisīgi puķaini:


Pelēkzili/džinsa:


Garām piedurknēm:


Un garām bikšu starām:


Katrs no šiem modeļiem ir iekritis man sirdī ar ko citu un es neatteiktos iegūt meitas garderobē nevienu no šiem!

Tagad viss manās - mammas - rokās!

Read more...

Meitenīte...

Pēdējā laikā mani fascinē mana meita! Viņa ir ne tikai manāmi paaugusies, bet pievienojusi savai ikdienai vairākas interesantas izdarības. Tas bērns ir destruktīvs, nudien! :D Brāļa iemīļotākais teiciens pēdējā laikā ir: "Mamma, Čika blēņes!"

Šodien viņa izplūkāja prīmulu podu, 
izbārstīja pa visu guļamistabu brokastu pārslas,
izņēma no lādētāja un paslēpa sev vien zināmā vietā pāris fotoaparāta baterijas...  Utt, utjp...

Pēdējās nedēļas laikā viņas kontā ir ciemos izrušināts puķupods un pa grīdu izbārstītas garšvielas, uz sejas saķellēts korektors, vannā aplieti ar ūdeni brāļa jūtīgie mati un vairākkārt izbagarēts mana maka saturs - bērns manāmi ir eksperimentos līdz ausīm!

Ja man Čiku būtu jāraksturo vienā teikumā, es teiktu: "Brīžos, kad viņa nav sapīkusi, viņa ir riktīga Nešpetnule!" :)


Un ar ko nodarbojas jūsu divgadnieki?

Read more...

Atpakaļ mājās...

Veselu nedēļu no svētdienas līdz svētdienai biju izskrējusies no Zaubes mežiņa!

Rīga - Jelgava - Dobele, satikti draugi, radi, paziņas; iegūtas emocijas un spēks darboties un atkal ieiet rimtā, ģimeniskā rutīnā! Zaubes mežiņš joprojām kupenās tīts. Šeit pavasaris apmēram pa mēnesi iepaliek, KA ES JUMS SAKU... Un par ko mums tā?... Hmmm...

Man ārkārtīgi pietrūka šūšanas. Vesela nedēļa bez šujmašīnas man izrādās drusku par ilgu... Jāmetas darbos un tiekamies rīt!

Ak, jā vēl tikai jāatrāda mazais priekšautiņš, kuru nesen uzšuvu un
(Iveta, nē, neesmu aizmirsusi par mūsu vienošanos - tikai pasts ir sasodīti tālu un sasodīti ne pa ceļam! :D:D:D:D)Read more...

Un vēl viens attīstošs kubs, turklāt tikpat attīstoša piramīda ar`!

Ui, ku` garš virsraksts! Bet doma tāda, gluži kā reiz man firmas "Urbšana betonā" pārstāvis teica: "Nosaukumu liku tādu, lai cilvēki nepārprot un nezvana par citām lietām un netraucē! " :):):):)


Bet nu  - pie lietas! Kad man pēdējā laikā saka, lai kubu veidoju pēc saviem ieskatiem un fantāzijas, gandrīz vienmēr izvēlos iekāpt vasaras tematikā! Laikam jau noilgojusies esmu, nudien...

Tāpēc arī mazo Miku Juliānu iecēlu vasarā!

Miks Juliāns ir pirmais, kura rotaļu kubu rotā bāka jūrā!


Šāds varētu būt Mika Juliāna vasaras atmiņu albums:


Un tieši tik sulīga kā šis ābols varētu būt Mika Juliāna vasara!
Varbūt Miks Juliāns vasarā brauks ar kuģi un redzēs jūrā peldam zivis?...

Siltu, rotaļām un piedzīvojumiem bagātu vasaru, mazo puisēn!Pie Mika Juliāna aizbrauca arī Mopsis. Tāds melanholisks bet ļoti interesants rotaļu biedrs!

Ceru, ka abiem kopā būs pulka aizraujošu mirkļu!Read more...

kubs Gustavam

  Esmu Rīgasciemā! Taču pietiekami rūpīgi sagatavojusi mājasdarbus - salejuplādējusi laicīgi bildītes bloga melnrakstos un tālab varu atrādīt jums idejām bagātus pēdējā laikā tapušus rok+mākslas darbus!

 Mazais Gustavs dodas jūras ceļojumā!

Un jūrā kā jau jūrā - palmas, papagaiļi, tālas zemes...Gustava kuģīt`s uzņem kursu uz Ziemeļiem un aidā jūriņā!Ja pa ceļam sastapts arī astoņkājis, tad jūras brauciens laikam tiešām izdevies! 
Iedvesmas pilnu dienu meitenes! Man šodien daudz darāmā, tāpēc patērzēšu ar jums tikai vēlu vakarā! 

Read more...

Berimora žūrija nokomplektēta!

Noskaidroti 6 laimīgie „Berimora“ žūrijas dalībnieki!  

2011.gada 18.martā, noslēdzās IX Rīgas Starptautiskā bērnu filmu festivāla “Berimors” žūrijas konkurss. 
Seši laimīgie ir:

Lauma Lubāne (10 gadi), 
Ieva Vizma Romanovska (13 gadi), 
Aksels Līdums (10 gadi),  
Frederiks Sebastians Anosovs (10 gadi), 
Aksels Jancis (12 gadi) 
Elizabete Grinblate (13 gadi)

Apsveicu mazos gudriniekus! 

Izlasīju viņu iesūtītos sacerējumus un dzejoļus par tēmu "Berimora velobrauciens" - patiešām pārsteidzoši! Ik pa laikam nācās atkal un atkal uzmest aci autoru gadu skaitam un mēģināt atcerēties sevi šajā vecumā - tik pārliecinoši bija uzrakstīti patiešām interesantie domraksti!

 "Berimora" afiša:
Abonementus par īpaši izdevīgām cenām ģimenēm (3 cilvēkiem vai filmām abonementa cena 4,00LVL; 5 cilvēkiem vai filmām abonementa cena 6,50LVL) var iegādāties visās Biļešu Servisa kasēs Latvijā, mājas lapā www.bilesuserviss.lv, kā arī kinoteātru "Rīga" un "K. Suns" kasēs. 

  __________________________________________________________________________________

Patīkamu nedēļas nogali!

Read more...

Mafinācijas.

Tieši tā - tik daudznozīmīgs vārds man šodien ienāca prātā pēc tam, kad notiesāju savu brokastu mafinu!

Nu pirmkārt jau - pavisam droši var apgalvot, ka latvieši ir kļuvuši par MafiNāciju! 

Katrā sevi cienošā rok+ēd+darbu blogā pavīdējuši dažādu recepšu pufrauši. Vīdēja tikmēr, kamēr arī mana roka iemeta lielveikala iepirkumu ratos mafinu formu un nu jau reizes trīs mūsmāju cepeškrāsnī tika veiktas mafinācijas - manipulācijas ar mazajiem uzpūtīgajiem keksiņiem! Teicu, ka daudznozīmīgs vārdiņš! :)


Jāteic uzreiz, ka pie ideālās receptes vēl neesmu nonākusi, tāpēc ļauju vaļu jūsu lieliskajiem ieteikumiem! Varbūt jūs zināt kādu īpaši vieglu recepti, kas nekļūdīgi izdodas vienmēr?

Read more...