Janvāra rezumējums.

Gada pirmais mēnesis noskriets. Jā, laiks, nepielūdzamais, turpina joņot. Šomēnes mūsu ģimenē veselības karogs uzvilkts pusmastā. Kundziņš cīnās ar pērnā gada nogalē piejaucētu sprandas stīvumu, dēlēnam uz sejas uzmetās streptokoks, māsa tikko atgriezās no trūces operācijas un vienīgi es pagaidām turos uz vienīgās pārbaudītās metodes: spļāviena pār kreiso plecu.

Un vēl jau skolas maiņa! Un visi ar to saistītie adaptācijas jautājumi. Jo jāadaptējas jau nav puisēnam vai meitai (kaut protams viņiem arī) bet visai ģimenei. Jauns mācību grafiks, neierasti mācību materiāli, cita mākslas skolas intensitāte, savādāka skolābraukšanas loģistika, utt. Esmu veltījusi pusi mēneša skolas iekšiņu un āriņu iepazīšanai, bijusi līdzās stundās, vērojusi, taujājusi.

Kā saprotiet- laika šūšanai daudz neatliek. :) Tāpēc priecājos, ka oktobra mēnesī esmu piestrādājusi pietiekami, lai šis tas paliktu pāri arī janvārim. Zemāk jūsu uzmanībai šis tas, kas atceļoja atpakaļ no Ziedot.lv Ziemassvētku kioska:

Garās lelles...
Pāris Ēdamlietu komplekti...


Daži pāri mukluku...
Puišeļu priekšautiņi...
Un čūsku pārītis...Līdz veikala labiekārtošanai man rokas vēl pagaidām par īsām. Pietiek, ka divas pilnas dienas noņēmos ar bloga paskatu (pie tam vēl neesmu visu pabeigusi līdz galam) :)...
Tāpēc ja šajā rakstā ieraudzījāt ko tādu, kas ideāli iederēsies jūsu vai draugu mazuļa rotaļlietu klāstā, dodiet ziņu e-pastā lapinalaine@.inbox.lv vai bloga sānā redzamajā kontaktformā!

Gaidu ziņu! :)

Read more...

Sveiciens Ikšķilei!

Gada pirmais šujamdarbs!
Šis gads sācies ar Ikšķili. Mazpilsētu, kurā ne reti esmu viesis. Tāpēc jo vairāk bija prieks radoši palidināties pa Ikšķili un izveidot šī lidojuma rezultātā grāmatiņu par Roberta dzīvi pilsētā.:)Sveicieni mazajam jubilāram un viņa mīļajiem!

Read more...

Putnu restorāns.

Pāris dienas blogs bija padarīts apkārtējiem neredzams. Tas tāpēc, ka sapinos meistarībā visādus bloguzlabojumums veicot. Beigu beigās viss ir pa vecam un vēl sliktāk :D Kādā klusā darba nedēļā pievērsīšos šai problēmai atkārtoti. Pagaidām kaut kur starp neizprotamiem html-iem un css-iem pazaudēju pacietību.

Stāsts šoreiz par putnu restorānu.

Tas tviters ir viena štruntīga lieta, ja tā padomā. Tas dod iespēju iemest pa vienai ātrai, aktuālai bildei, bet bieži vien stāsts aiz šīs bildes tā arī paliek neizstāstīts... 
Piemēram skaistais stāsts par to, kā vienu dienu mūsmāju jaunieši gatavoja putniem maltīti.Uz doto brīdi jaukā pop up ēstuve gan ir beigusi pastāvēt, jo tika taisīta pirms sala un, aukstumam atkāpjoties, zaudēja formu. :) Tomēr vēl vakar šis darbs tika iemūžināts sūtīšanai uz "Kas Te? Es Te!".
Read more...

Snieg.

Lai tik snieg, lai tik snieg! Jo augstāk Latvijas kalnos :), jo dziļāka sniega sega! Mums noveicies- mēs no Piebalgas. Kaut Zaube jau arī tepat Vidzemes augstienē vien ir.
Un tā top sniega māmuļas un vīri, sniega tārpi un  mazmazītiņi ledusskapja saldētavas izmēra sniegcilvēciņi! Cik tālu vien izdoma sniedzas!...
Lai tik snieg, lai tik snieg!

Read more...