Pavasara tīrīšana.

Šonedēļ esmu bijusi čakla čaklītiņa! Esmu šķirojusi, metusi, mazgājusi, fotografējusi un visu ko citu darījusi ar mantām, kas sagūlušas šķūņa mazistabiņā, padarīdamas caurbrienamo eju arvien šaurāku un šaurāku.

Bērnu drēbes izceļojušas katra savu riņķa danci un pat divus. No maniem bērniem pie radu un draugu bērniem un atpakaļ. Atpakaļ, jo svēti ticēju, ka ap šo laiku man šīs drēbes atkal būs nepieciešmas ikdienas lietošanā. Taču- cilvēks domā, bet dievs, eh, dievs dara kā ienāk prātā...:)

Un laiks iet, mode mainās. Tāpēc to, kas pēc visām pienācīgajām kalpošanām joprojām palicis darba kārtībā, gribu nodot tālāk. Šoreiz izmantošu Andele Mandele Kids facebook platformu.
Rati, bēbīšdrēbes, bērninventārs. Iegūtos līdzekļus varētu ieguldīt senplānotajā braucienā uz Igauniju. Bet varētu arī citur. Pavasaris rādīs! :)Read more...

Brīvdienu ballīte.

Pēc janvāra veselības lietu epopejas jutos pārāk nogurusi, lai plānotu meitai vērienīgu ballīti. Izpalika iecerētais pārgājiens pa sasalušo Vedzi un Transleiteris vakara daļā. Nav jau tā, ka par pēdējo būtu nopietni domājuši, bet meita izteica vēlmi dzirdēt Brāli Lui šīs apvienības izpildījumā un kādu laiku šī doma patiešām nelika man mieru. Bet tad tas janvāris. Plānotās un neplānotās ģimenes veselības problēmas... Es nespēju mobilizēties priekam situācijās, kas emocionāli nogurdina. Vārgule. Zinu. Saņemšos un pavasarī parādīšu nogurumam kur vēži ziemo. Vēl tikai nedaudz. :)

Atļāvos izmantot faktu, ka mani un radu bērni ir gana pašpietiekami un prot izklaidēt sevi paši. Tā arī bija. Modes skates, teātra izrāde, pastaiga pa Zaubes mežiņu ziemā. No visa pa bišķim.

 Un divas vienādas kūkas! Katram nedēļnogales vakaram. Negaršīgas bizbizmārītes. Aicinu, pie reizes, visus garšīgo kūku gatavotājus ik pa laikam pārvērst kādu savu kūku bizmārītē vai kādā citā bērnišķīgā kustonītī! Jo, plānojot bērna prieku, priekšroka kūku vitrīnā noteikti būs tām, kas izskatās priecīgas.
Vēl tikai viens gads un mūsmājās vairs nebūs neviena, kas muzejus, pasākumus un sabiedrisko transportu var izmantot par velti... :) Ātri skrien laiks. Ātri.:)

Read more...

Bungā.

Mājas kurinātāja lomai ir savas priekšrocības. Un es nerunāju par pirmo acīmredzamāko, miesaijūtamāko- siltuma padeves un intensitātes turēšanu grožos. Ir arī citas tīkamas blaknes šim statusam. Piemēram, iespēja tikt pie izejmateriāliem. Ik pa laikam gadās kādu ieraudzīt.


Zināšanu par to, kā top mūzikas instrumenti, man nav. Toties esmu aprīkota ar Vēlmi Mēģināt un Nebaidīšanos Kļūdīties. Un vēl ar pāris ādas jakām, diegiem, adatām... :)

Uz vietu folkloras ansambļa mūzikas instrumentu kolektīvā manas buņģeles noteikti nepretendē, taču ikdienas muzicēšanai mājās ritmiņu uzsist uz tām var. Bet galvenais, ka pasaulē ir par vienu laimīgu pagali vairāk... :)


Read more...

Profesija Māksla.

Skolas gaitu dēļ esam pārvērtušies par māju, kurā guašai lemts iekalst. Tak` laikam jau uz kaut kāda vizuālās mākslas iedvesmas viļņa viendien tomēr noklāju uz galda jau ierasto ūdensnecaurlaidīgo galdautu, aprīkoju bērnus ar tikpat impregnētiem priekšautiem un sāka tapt darbi.

Kādi nu kuram tajā mirklī aktuāli.
Emim, piemēram, brāļa mākslas skolas iespaidā, iepaticies zīmēt klusās dabas. Un jāteic, ka no meitenes, kas savos zīmējumos 99% zīmē mammu (pieļauju, ka speciālistiem par šo būtu kas sakāms :)), nebiju gaidījusi tādus drošus un gudrus triepienus pavisam citā jomā.  Bet Niklāvs aizrāvies ar komiksu/karikatūru žanru.Tirdziņš. Jo vai tad var tā vienkārši zīmēt un nedabūt par to naudu?... :) Lai arī māsa bija pasākuma kuratore, iekārtotāja un organizētāja, lielo piķi tomēr iekasēja brālis. Jo ir tomēr savas  priekšrocības pirmklasniekiem un spējai izprast naudas vērtību. :)
Read more...