Mammas Rokas Etsy.

Beidzot arī Etsy!
Droši vien lielākajā pasaules rokdrabnieku virtuālajā Mekā Mammas Rokām vajadzēja būt jau sen. Tomēr liktenīgu sakritību un lēmumu rezultātā ceļu uz ārpuslatvijas rotaļāties gribētāju sirdīm sāku mērot tikai tagad. Tagad, jo Mammas Rokas pamazām kļūst tikai par vienu no manām personības pusēm. Ir vēl divas jaunas. Par tām citreiz. :)

Novēliet veiksmi Mammas Rokām Etsy un laicīgi padomājiet par Ziemassvētku prieku arī saviem, radu un draugu mazuļiem!Latvijā dzīvojošie Mammas Roku cienītāji joprojām laipni lūgti vecajā, labajā veikaliņā- te cenas un iespējas pielāgotas jūsu vajadzībām. 

Read more...

Kubiņš piedzīvojumiem!

Šis ir kubiņš piedzīvojumu mīļotājiem! 
Tiem, kam patīk piedzīvot nakti dabā, uzcelt štābiņu, traukties ar rotaļu auto, peldināt kuģīšus upē, pētīt zirnekļus, laist gaisā  raķetes, un lidināt pūķus! 

Kamēr līdz īstajiem piedzīvojumiem vēl drusku jāpaaugas, tikmēr tiem var gatavoties rotaļājoties ar kubiņu-  izpētot čaukstošu buru, pielipinot un atlipinot gaisa pūķi, ielūkojoties, kas paslēpies teltī, izmānot no zāles kabatas zirnekli, vērojot, kas notiek ar    raķetes logu tumsā... 

Šobrīd abu krāsu kubiņi pieejami Mammas Roku veikaliņā.
 

Read more...

Līgatnes upīte.


Skaista, saulaina brīvdiena-ir!
Vēl neapgūta dabas taka-ir!
Ērti, ūdens necaurlaidīgi apavi, pilna soma piknikam, degviela mašīnā-ir!
Burvīga meža upīte- ir!
Dabas brīnumi- lieli akmeņi, stāvas nogāzes, skraji meži, krastu nogruvumi- ir! 
Cilvēka veidota, atjaunota taku infrastruktūra- ir!
Labiekārtota piknika vieta ar iespēju kurt uguni- ir!


Mazuma piegarša- ir!
Iedvesma apgūt tuvākas upītes- ir!

Read more...

Rudens čūskas.


Pasakains rudens! Štrunts par tām sēņu nedienām. Nu nav mums Vidzemē šogad to pāri malām pildīto sēņu grozu, nu nav. Nu un! Toties mums ir saules pieliets dzeltnsārtlapu, kraukšķošas salnas Rudens! Tāds rudens, kas iedvesmo!

Krāsains, krāšņs rudens!
 

Jautrs, vēl jautrāks rudens!

Lai iepriecinātu pašus mazākos cilvēkus, dodieties uz veikaliņu!

Read more...