Kukaiņi un zivis.


Baidos samelot- nu jau laikam būs kāds ceturtais gads, kopš uzcītīgi apmeklējam Ērču un Karūsu čempionātu Ērgļos. Pirmkārt tāpēc, ka atbalstām savus draugus, kas šo pasākumu nenogurstoši organizē un dara to jo gadu, jo aizrautīgāk! Otrkārt tā ir iespēja pavadīt laiku ģimeniski un šogad, pateicoties jaunizveidotajai ģimeņu disciplīnai, vienoties kopīgam mērķim. :) Nē, mēs (vismaz lielākā daļa no mūsu ģimenes) neesam uzvaras un sacensības kāri, bet laika pavadīšana ar azarta iešprici ir pat ļoti mūsu gaumē! Un, ja komplektā vēl nāk uzvara, mhe, kā tas bija šoreiz, tad vispār jauki! Un nu mums uz klavieraugšas cēli stāv karūsērces trofeja!

Šīs nedēļas nogalē- muzeju nakts, RPIVAs draudzeņvakars, meitai vārda diena un kopā ar manām praktikantēm- projekta noslēguma fotosesija. Brašs vīkends ieplānots! Un tad gan- tad vasarā!

Read more...

Melni baltas pienenes


Esmu sajūsmā! Pirmais studentes gads beidzies! Tiesa, vēl pāris referātiņu un tad būs beidzies, bet vispār- juhū! Aidā,vasarā!

Šogad pienenes vēlojas. Vai tas tikai man tā šķiet?... Vēlas pienenes, nesmaržīgas ievas, trīsmetrīga gārsa, daudz dzegužu un bišveidīgo. Tā sākusies mana pavasara (pavasara beigas/vasaras sākums).

Ir starp visiem foto režīmiem viens, kurš izceļ kādu krāsu un pārējo dara melnbaltu. Rotaļām. Parotaļājos.:)Saulainu mums visiem pavasaru!

Read more...

Viru-viru-virtenes!!!


O, jā! Ballīte pēc ballītes; viena virteņu spole pēc otras! Līdz ar ievu lapām un ābeļu zaru apaļajiem pumpuriem izspraucas arī pavasara ballītes tuvās un tālās Latvijas vietās! Kā saka- pašglaimu nekad nevar būt par daudz, tāpēc: esmu lepna par tik plašu, gaumēm un sajūtām pielāgojamu Mammas Roku virteņu klāstu! Šobrīd veikaliņā pieejamas veselas 13 krāsu kombinācijas!

Vakar piešuvu Pirātu un Pagalma ballītes virteņu metru desmitus! Rakstiet droši, virtenes gatavas sēsties pasta karietē!
P.S. 12.maijs man ir Rīgā braukšanas diena. Ja noskatīts kas Mammas Roku virtuālajos plauktos, dodiet ziņu!

P.P.S. Patīkams jaunums rīdziniekiem- dažas virteņspoles turpmāk stāvēs arī Rīgā, līdz ar to tiks radīta iespēja atcerēties par virtenēm pēdējā brīdī un tomēr būt to laimīgo vidū, kam Mammas Rokas palīdzējušas radīt svētku noskaņu! :) 

Read more...