CĒSIS

Sveiciens rudens vidū, mīļie un mīļās! Pat nezinu, kā lai sāku...
Vēl mēģinu galvā salikt plauktos rakstāmo. Pirmais katrā jaunā stāstā ir virsraksts... Vienas Zvērinātas Lauku Fanes Dzīves Lielais Kūlenis..
Vai varbūt...Lielais Dzīves Lēmums, vai.. Solis Uz Priekšu....
Viss izklausās tik dramatiski...:) Bet no vienas puses, dzīve, ak dzīvīte, tāda dramatiska komēdija vairākos cēlienus jau vien ir.

Un nu Zaubes mežiņa cēlienu nomainījis Cēsu cēliens. 

Cēsis- jo tuvu pārējām šeptēm rajonā. Cēsis, jo te ir augstskola, kurā arī šogad turpinu iet. Cēsis, jo te ir Cēsu Jaunā sākumskola. Cēsis, jo te ir balets un citi forši pulciņi. Un Cēsis, jo Cēsis esot jaunā Latvijas hipsteru galvaspilsēta. :D Nez paši hipsteri to zina?... Iespējams tikpat droši kā to, ka ir hipsteri...

Paldies māsai un viņas ģimenei par palīdzību ievākšanās procesā.Lai tur kā- viss, kas notiek, notiek uz labu, tā saka... :) Bērniem šī izvēle nozīmē papildu pieredzi viņu dzīvē. Man- nostiprinājumu manām iepriekšējām pārliecībām, redzesloka paplašinājumu. Un protams lielas, lielas pārmaiņas. Skaistas, personīgas, piepildījumu nesošas pārmaiņas. Un vienlaicīgi biedējošas, nezināmas, visas maņas kairinošas pārmaiņas. Pirmais mēnesis Cēsīs nodzīvots. Es un bērni esam adaptējušies visai veiksmīgi.


Tiekamies bloga lappusēs. Tiekamies. Nudien!

Read more...