Kukaiņi un zivis.

17:19


Baidos samelot- nu jau laikam būs kāds ceturtais gads, kopš uzcītīgi apmeklējam Ērču un Karūsu čempionātu Ērgļos. Pirmkārt tāpēc, ka atbalstām savus draugus, kas šo pasākumu nenogurstoši organizē un dara to jo gadu, jo aizrautīgāk! Otrkārt tā ir iespēja pavadīt laiku ģimeniski un šogad, pateicoties jaunizveidotajai ģimeņu disciplīnai, vienoties kopīgam mērķim. :) Nē, mēs (vismaz lielākā daļa no mūsu ģimenes) neesam uzvaras un sacensības kāri, bet laika pavadīšana ar azarta iešprici ir pat ļoti mūsu gaumē! Un, ja komplektā vēl nāk uzvara, mhe, kā tas bija šoreiz, tad vispār jauki! Un nu mums uz klavieraugšas cēli stāv karūsērces trofeja!

Šīs nedēļas nogalē- muzeju nakts, RPIVAs draudzeņvakars, meitai vārda diena un kopā ar manām praktikantēm- projekta noslēguma fotosesija. Brašs vīkends ieplānots! Un tad gan- tad vasarā!

You Might Also Like

0 comments

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!