Melni baltas pienenes

08:24


Esmu sajūsmā! Pirmais studentes gads beidzies! Tiesa, vēl pāris referātiņu un tad būs beidzies, bet vispār- juhū! Aidā,vasarā!

Šogad pienenes vēlojas. Vai tas tikai man tā šķiet?... Vēlas pienenes, nesmaržīgas ievas, trīsmetrīga gārsa, daudz dzegužu un bišveidīgo. Tā sākusies mana pavasara (pavasara beigas/vasaras sākums).

Ir starp visiem foto režīmiem viens, kurš izceļ kādu krāsu un pārējo dara melnbaltu. Rotaļām. Parotaļājos.:)Saulainu mums visiem pavasaru!

You Might Also Like

2 comments

  1. Ievas smaržoja un lakstīgalas treļļoja...vakara romantika...atvērts logs izbaudīju...un tagad baudu cerīņu aromātu un sāk saldi smaržot pīlādzis...tikai atri viss notiek...ļoti ātri

    AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!