Indiāņi.


Ziemas/pavasara sezona šogad, kā jau minēju iepriekš, tiešām bija darbīga! Citastarp Mammas Rokas paspēja kļūt par prakses uzņēmumu divām burvīgām šuvējdāmām un kopā ar tām no A-Z (lasīt: no ideju kolekcionēšanas līdz gataviem apģērbiem) četrus mēnešus radījām indiāņu  un Bohēmijas iedvesmotu bērnu apģērbu un aksesuāru kolekciju!Vasarai sākoties viss grūtais, taču radošais darba posms noslēdzās ar ballīti, kurā apvienojās Emīlijas vārda diena un kolekcijas iemūžināšana bildēs. Milzu paldies mazajām dāmām par dabas doto smukumu un izveicību un par pacietību daudzo fotokadru laikā!!! Paldies arī lielajām dāmām par izturību, uzcītību, pielāgošanos un radošumu! Mums izdevās burvīgs kopdarbs!
Gunta  – (2016. gada 12. jūlijs 15:30)  

Kolosāli! Tādās drēbēs jau var pat ikdienā staigāt, dažas TTIKKK stilīgas un modernas!

...ar cieņu un smaidu,..  – (2016. gada 14. jūlijs 14:44)  

Man ļoti patīk! Es pirktu:) tā vestīte ar skariņām un spalviņām... un meiteņu krekliņi ar skariņām un mežģīni kā īspiedurknēm.. smuki smuki...

Irēna  – (2016. gada 1. augusts 10:57)  

lieliski pastrādāts! malači!

Diāna  – (2016. gada 23. oktobris 19:07)  

Šodien lasīju "Ir nauda" par Tavu māsu un Rain:is un nodomāju, ka 1) jūs izskatāties ļoti līdzīgas! (Noteikti esi to jau atklausījusies un iebildīsi - kā jau daudzas māsas.) 2) man ļoti pietrūkst Tavu ierakstu, Tava dzīvespriecīgā, mundrā, ļoti spriganā un interesantā skatījuma, 3) nez kā Tev sokas studijās un kādi ir Tavi secinājumi par izglītības sistēmu, audzināšanu utt. Spriežot pēc sevis, varu tikai minēt, ka vēl nejūties gatava izteikties par to visu vai arī pārdomu ir tik ļoti daudz, ka grūti sistematizēt koncentrētā, kodolīgā bloga ierakstā.
Interesanti, kā mainījusies blogosfēra pa šiem gadiem - mammu blogi ir pārtapuši par kaut ko citādu, daļa apsīkuši, komentāri kļuvuši retāki - var jau būt, ka tas man tikai tāds maldīgs priekšstats, malā stāvot un pa gabalu skatoties.

Ierakstīt komentāru