Alfabēts maisiņā

10:06

Vasaras sākumā tiku palūgta uzšūt alfabētu San Diego latviešu skoliņai. Trīs gaišo mēnešu laikā smēlos iedvesmu un spēku šādam apjomīgam projektam, kamēr visbeidzot, mācību gadam sākoties, ķēros pie lietas un uztapināju prototipu- didaktisku alfabētu latviešu valodas apguvei diasporas bērniem. E-pastos uzklausīju skolotājas norādes un ieteikumus. Tā kā šis alfabēts īpaši pielāgots bērniem, kam pamatvaloda ir angļu valoda, atsevišķi piedomāts pie lielākajiem izaicinājumiem- mīkstinājuma zīmēm, O un R burta.

P.S. Uz pāris nedēļām biju palikusi bez uzticamā drauga- fotoaparāta. Akumulatoram, izrādās, ir lādēšanas limits, ziniet... :) Lai arī problēma novērsta, tomēr brīdī, kad nācās iemūžināt alfabētu, vienīgais pieejamais fotorīks bija telefons. Bildes attiecīgas, bet ņemiet par labu! :)


Visi, kam mājās burtotāji, kā arī bērnudārzi un skoliņas mazuļiem- laipni aicināti sazināties e-pastā lapinalaine@inbox.lv!

You Might Also Like

1 comments

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!