Kubeseles dabas taka.

11:12


Tie zilie brīnumi, ko mēdzam meklēt tālumos no sevis- tie nereti izrādās tepat pie kājām. Klasika. Kā tam gulbītgulbītim, kam kājiņas jākustina un uz to Laimīgo zemi jāved... Tepat. Krimuldā šoreiz. Ir pasaku taka!  Te ir alas, džungļi, tiltiņi, galvu plēsoši augstsprieguma posmi, plašā Gauja, senkapi, upīte, dižakmens un Turaidas ķēniņa Kaupo atdusas vieta. Ā, un luterāņu baznīca ar burvīgu muzejiņu un mācītājmāju! Apmēram 6 km pilnīgas laimes. Der arī karstām vasaras dienām, jo lielākoties var gremdēties miklā ēnā un mutei pāri notraust teju ledusaukstu ūdeni no upītes! Neko pielikt,  ne atņemt. Izcils šīs vasaras atklājums lieliem un maziem!
You Might Also Like

0 comments

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!