Humpaltūre ar svētku piesitienu! :)

15:31

Skatoties uz pirmo bildi nudien radās svētku sajūta - krāsas, Ziemssvētku motīvi, kleitas... Svētki!

Izbizoju starp citām darīšanām pirmdienas dienā Cēsīs arī savas iecienītākās bodes (nākamgad pavasarī sākšu rakstu sēriju par Latvijas pilsētu humpalveikaliem - maršruti, recenzijas, atsauksmes, utt!!!) un atgriezos mājās lūk cik bagāta:


Viss tāds saskaņots :D
Tātad zaļo žaketi iegādājos materiāliem! Zaļas velveta žaketes man vienmēr aiziet uz urrā! Tātad - ja kādam mājās mētājas nevajadzīga zaļa velveta žakete - principā jebkas zaļš velveta, ziniet, kur mani atrast! :D:D:D:D

Bet visādi citādi - 2 gabali burvīga auduma par 2 LVL kopā (Ines`, kā tev patīk? ;)):


Kleita jaunkundzei par 1,50 LVL:


Krekliņš arī viņai - nevarēju neņemt - 0,50 LVL:


Un tad divas lietas, ko gribu iedzīvināt EmSim legingveidā - šalle (silta, elastīga šalle! mmm) un sieviešu pidžambikses - katra lieta par 1,50 LVL!Super! Šoreiz par savu favorītu atzinu "Pirmo veikalu" Vaļņu ielā - man patīk, ka tu ir atšķirīgs sortiments un nereti var dabūt īstas pērles par nieka naudiņām! Kleitiņa un krekliņš Emim pirkti tieši tur!________________________________________________________________________________

P.S.!!! Mīļās satikties gribētājas - ir zināma satikšanās vieta 16. decembrī! Tāpēc lūdzu jūs rakstīt man personīgi uz e-pastu lapinalaine@inbox.lv, norādot savu vārdu uzvārdu, telefona numuru (nu drošs paliek nedrošs) un bloga nosaukumu (ja nepiedalījāties pirmajā blogdraugu salidojumā). Pretim saņemsiet satikšanās vietas adresi un citu info!
 

You Might Also Like

6 comments

 1. Aaaaa, man Cēsīs dzīvojot/strādājot arī vienmēr foršas lietas humpalniekos atradās!!! Tā EmSī kleitiņa - odziņa! Super!

  AtbildētDzēst
 2. ai, Laine, nesāpini sirdi - audums ir brīnišķīgi skaists... ehhh, notraucu siekalu :D

  AtbildētDzēst
 3. Topošie legingi būs smuki Emīlijai!!!
  Tā rakstu sērija būs interesanta, man jau interesē apskats par Cēsu humpalbodēm un tuvāko apkaimi..:):)

  AtbildētDzēst
 4. Ines, nu es tak pēc tās mūsu sarunas Otrajā Elpā tagad tev šito prasu! :)

  Inese2 - tu man varēsi palīdzēt maršruta gatavošanā ;)

  Pai - es par to kleitiņu arī baaaaaaaaaigi fanoju!

  Vai kāds man paskaidros, kāpēc šis raksts ir zem iepriekšējā????

  AtbildētDzēst
 5. Pa tādām bodēm staigājot vajag manuprāt milzīgu pacietību, kuras man nav ;))
  Būdama cēsiniece ļoti gaidīšu rakstus par Cēsu bodēm :)Lai veiksmīga diena!

  AtbildētDzēst
 6. Olginaa - nu protams! Nepastāv termins "Nepacietīgs mednieks"! Tāpt šeit - pacietība, laiks un galvenais jau baaaaaigais prieks par procesu ( ja tā nav, tad jau tādai humpalpastaigai jēgas nav... ) un protams - apziņa, ka var uzraksties uz pērlēm! Es ticu, ka manai mazajai šī kleitiņa par 1,50 LVL dod tikpat daudz prieka, kā citai par 22,50 LVL no Lindexa!

  Lielā mērā manu humpalpacietību izaudzināja arī nevēlēšanās pārmaksāt industriālajiem apģērbu ražotājiem!!!

  AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!