Jaunumiem bagāta nedēļas nogale!

22:20

Es laikam esmu viena no retajām Ērgļu novadā, kas šodien nestāv rindā pie bankomāta! Tāpat kā viena no retajām, kas par "bankomātu iztukšošanas lietu" uzzināja tikai tad, kad ieraudzīja ļaudis tur drūzmējamies! Ak, es laimīgā! Cik jauki, ka  man nav naudas un cik jauki, ka neskatos ziņas!! :D
Nu ko - domāju, ka pavisam drīz savu likumīgo vietu ieņems zeķbankas, matračbankas un podiņzemzemesbankas! Bet tikmēr...

...kāda meitene Zaubes meža biezoknī, lavierējot starp mežacūkām, bērniem un šujmašīnu, tikusi pie ilgi kārotā - spoguļkameras! Nu ne sapņu gan, bet tomēr - veicot tirgus izpēti, veltot gigastundu skaitu fotoforumu lasīšanai, pētot bildes un atsauksmes, kā arī parakājoties savā "maciņā", iegādājos Sony Alpha 35 komplektā ar standarta 18 -55mm objektīvu. Un somiņu... Un karti... Lēno... Un bateriju (par šito man tiešām veikalā uznāca smiekls - nu kā tas pārdevējonkulis varēja šo uzsvērt kā ekstru!!!??? ) :D:D:D:D:D
Iegādājos kameru Elkorā. Un neprasiet kāpēc. Kaut, patiesībā, lūk kāpēc - tāpēc, ka tā bija vieglāk. Ja jums prasās pēc atsevišķa stāsta, tad droši sakiet, jo, mēģinot sadarboties ar i-veikaliem, uzzināju tiešām daudz kā jauna...Un tagad es priecājos! Staigāju ar savu jaunkameru pa māju un knipsēju, un mēģinu un pielāgojos, un mācos! Man tā uzstādīta ar DEMO tekstiņiem, kas tādiem lajiem kā man ļauj patiešām viegli saprast, kam kura no funkcijām nepieciešama! Pagaidām protams vēl esmu procesā, bet ja mans uzstādījums bija :

1) fotografēt telpās...


2) fotografēt pustumsā (svētki, sveču gaisma)3) fotografēt bērnus (kustīgos ņurņikus :) )


4) Fotografēt rokdarbus, tostap ekstra tuvplānus jeb MACRO...tad pagaidām šķiet, ka būs labi! :)

Un, lai arī Canon joprojām ir mans nepiepildītais sapnis, domāju, ka sākumam Sony nemaz nav slikti! Nu katrā ziņā labāk kā saplīsusi ziepene, viennozīmīgi! :)

Rīt (atkal jau rīt :) ), pastāstīšu par interesantu grāmatu, kas nonākusi manā īpašumā! Tiekamies!

You Might Also Like

9 comments

 1. Nuum, nenoliec Sony:D
  ja vien neplāno ar foto maizi pelnīt (lai gan papētot starptautiskos saitus arīa r Sony ir augstas godalgas saņemtas foto konkursos) tad aparāts kalpos labi, jo mana nesena pieredze māca, ka vajag aparātu izpētīt tālāk par DEMO un krustu šķērsu. Man jau reiz aizrādīja, ko es gribot "Muļķa režīmā" 'fočējot:D

  AtbildētDzēst
 2. O, man vienmēr prieks par šādiem te fotoaparātjaunumiem lasīt! Un 100%, nē - 200%, piekrītu Ivetai par visa potenciāla izspiešanu no Sony. Es ar savu Nikon un feinajiem objektīviem pēc, hmmm, trīs gadu lietošanas , vēl visu neesmu "izspiedusi" :):) Un tev jau ar ziepeni bija ļoti laba "fotoacs", tā kā sadarbība ar Sony noteikti būs pa pirmo!
  Ea arī labprāt izlasītu par taviem novērojumiem un pieredzi fotoaparatūras iegādes procesā..

  Lai veicas!!!

  AtbildētDzēst
 3. :) un galvenais jau nav tas nosaukums, bet lai tas aparāts Tevi laimīgu dara:) vizuālās versijās:)

  AtbildētDzēst
 4. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaapsveicu! Kolosāls pirkums! Kad mēs pirkām savu - uz Lotes piedzimšanu - man joprojām liekas, ka tas bija saprātīgākais, vērtīgākais un neatsveramākais ieguldījums mūsu dzīvē :) Pagaidām :D

  AtbildētDzēst
 5. Man pašai ir Nikon, bet PAR Sony esmu dzirdējusi tikai pašas labākās atsauksmes un es domāju - ne velti. Tā kā no sirds priecājos līdz ar tevi - fotoaparāts patiesi ir ļoti vērtīgs pirkums!!!!!!! Lai labi bildējas un dod tik ziņu, ja vajadzīgs kāds padoms :)

  AtbildētDzēst
 6. Apsveicu ar ilgi lolotā sapņa piepildījumu! Lai veiksmīgi izdodas apgūt to, ko esi iecerējusi! :) Es tuvākā gada laikā arī ceru tikt pie spoguļkameras, bet pagaidām neesmu vēl līdz galam izpētījusi, kuru tieši es gribu/man vajag.. Kamēr turpināšu savus pētījumus, tikmēr bildēšu ar ziepi un krāšu naudu!

  AtbildētDzēst
 7. es novēlu tomēr sasniegt sapni par Canon :) Iesākumam derēs :)

  AtbildētDzēst
 8. Apsveicu. Arī mans labākais draugs vai draudzene ir tieši šis aparāts. Iepriekš bija Sony ziepene, kas bija un joprojām ir lieliska. Tagad spogulīts - neko sliktu nevaru teikt, ja nu vienīgi ar laiku tomēr būs jāpērk lielāka acs / objektībs/.

  AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!