Grāmat+piedzīvojums!

Padalīšos jums ar savu jaunāko guvumu!
Nesen pie manis nonāca Zvaignes ABC izdotā Rimas Aidietes grāmata "Dekupāžas maģija".
Ja man būtu divas šādas grāmatas, tad vienu no tām es noteikti ar cieņu un smaidu uzdāvinātu Kristīnei ! Es zinu, cik ļoti viņu iejūsmo dekupāža un viss ar to saistītais! :)

Taču par nožēlu Kristīnei un par prieku man - grāmata viena.Ja jūs vārdu "dekupāža" esat dzirdējusi vien nostāstos un vēlaties gūt apjausmu par to, kas tas ir, tad šī grāmata būs makten noderīga! Grāmata radusies kā apkopota atbilde visām autores draudzenēm, kas ik dienas taujājušas pēc padoma dekupāžā! Grāmatā viegli saprotamā valodā un krāšņās bildēs apkopota dekupāžas vēsture, pamattehnikas un padomi.

Grāmatas autore Rima Aidiete saka: "Vaļsirdīgi atzīšu - man nav mākslinieces talanta. Pat mans rokraksts ir neglīts! Bet, par laimi, pat tādiem netalantīgiem cilvēkiem kā es ir lieliska iespēja kļūt par māksliniekiem, un šī iespēja ir dekupāža!"

Nu ko! Ja jau tas ir tik vienkārši un simtprocentīgi, kā teikts grāmatā, tad jāmēģina! Ķēros pie lietas un modināju otrreiz (atcerieties, šo to no dekupāžas iemēģinājām jau blogdraugu tusiņā vasarā) dekupētājas talantu sevī ! :)
Iztiku ar to, ka man bija pieejams mājās - PVA līme un parastās (ne dekupāžas) salvetes. Nolēmu eksperimentēt, apdekupējot (vai tiešām ir šāds vārds? :) ) trīs dažādus priekšmetus:Uzjaucu pārāk šķidru līmi...Izvēlējos nepareizu fona krāsu...Un beigās vienīgais, kas man tiešām izdevās bija apdekupētais jūras apskalotais dēļa gals :)


Smieklīgi! Jāsecina - man tomēr piemīt visādi talanti, taču dekupēšanas talants nav to starpā! 

 Taču, kā saka - trīs lietas = labas lietas! Jau nākamgad, kad būs rimusies svētku steiga, mēģināšu tā nopietnāk pieķerties dekupāžas knifu pētīšanai!

Bet, Kristīn` - tu gan kādu no saviem jūras sprunguļiem varētu apdekupēt!
:D:D:D:D:D

Sandra Spu  – (2011. gada 13. decembris 13:23)  

Skaists jūras apskalotais dēļu gals ar mušmirītēm - kāpēc, ne... Noteikti meitiņai patika. Es ticu, ka tas ir tikai pirmais solis uz tavu brīnišķīgo dekupāžu. Es ar vēl neesmu tam sadūšojusies, bet kas zi' - jaungads varbūt nāks ar iedvesmu...

...ar cieņu un smaidu,..  – (2011. gada 13. decembris 14:45)  

kanēļmaize kaklā palika:D Lieliska grāmata Tev gadijusies!!!:) Būs no dzejas nodaļskapja līdz rokdarbskapim jāaizšļūc grāmatveikalā..., jo nudien - šo man VAJAG!!! Paldies - Tev !:)
Bet pēdējā laikā esmu aizrāvusies par "papjē mašē", tas jau gandrīz kā dekupēt ha ha :) kaut protams .. protams - Nē! nav:) Dekupēt ir FORŠĀK:)

Irēna  – (2011. gada 13. decembris 17:50)  

Dekupāža prasa tikai un vienīgi pacietību!!:):)

Kāmju mamma  – (2011. gada 13. decembris 21:36)  

"Jāsecina - man tomēr piemīt visādi talanti, taču dekupēšanas talants nav to starpā!"

Laine, vai Tu salvetēm noņēmi visas "liekās" kārtas (parasti ir viena krāsainā un divas liekās)? Gatavie izstrādājumi izskatās tik koši, ka šķiet - tur apakšā kaut kā par daudz.

Laine  – (2011. gada 13. decembris 23:23)  

Visas gan.. Nu es jau fočēju tikai sākumposmu - tai burkai izžūstot, aplikācija palika caurspīdīga un "ūdeņaina" - pliekana.. Nemaz nefočāju! :D
Bet uz jūras koka - tur smuki kontrasti sanāca! :)

Līga  – (2011. gada 14. decembris 00:17)  

Man jau liekas, ka ir smuki. Sevišķi priekš pirmās reizes! :)

Ierakstīt komentāru