Dāvināt un saņemt!

Pasta baložiem šķiet katrs gads top arvien aizņemtāks, jo Latvijā atkal modē ir gan vēstuļu sūtīšana mīļajiem, gan lielāku un mazāku sūtījumu nodošana pasta rokās!

Un cik forši, ka jau otro gadu arī mēs - blogotājas - iepriecinām viena otru Ineses rīkotajā dāvan+apmaiņā! :)

Man bija tas prieks apdāvināt Aiju no bloga "Aijas lietas". Pirmais, kas nāk prātā, iedomājoties par Aiju ir viņas cimdi.  Tad reciklēšana. Pēctam - vienīgās sievietes statuss ģimenē. Pat kaķis ir puika!:D

Soma noder vienmēr! Un, ja vēl soma ir ar vēstījumu un atšķirīga no visām pasaules somām, tad pastāv iespēja, ka tā netiks aizmirsta mājās pirms došanās uz veikalu! :)

Pirms laika Kristīne iegādājās "Tiger" bodē tašu ar saukli "Recycle or Die" ( Pē sē - arī man tagadiņ tāda ir! :) Juhū!). Vareni! Tas sauklis man pilnīgi un galīgi pieķepa! Tāpēc somu veidojot nočiepu saukli. Bet pati soma no vīriešu krekla un burti arīdzan no apģērba gabaliem... Un sapildīta ar dažādām svētkiem un re-darbiem nepieciešamām lietām! Un protams klāt pāris lietiņu, kas ļauj justies sievišķīgi starp saviem vīriešiem. :)


Bet man pašai tika dāvaniņas no citas Aijas. No tās, kas blogo "Mazā pasaulē".  Manā pasta kastītē (nu ne tajā, kas pie vārtiem, bet tajā, kurai uz pastu pakaļ braucu :) ) bija saldi un sāļi cepumi, marlītē tītas garšvielas karstvīnam, eglīšu rotas un skaista rokām darināta kartiņa! Viss tik mīļs un rokām izlolots! Jūtams katrs pieskāriens!!! Paldies, mīļā Aija! Paldies! Un to sāļo cepumiņu recepti - to es no tiesas gribētu uzzināt!


Lai
līksms 
jums
Vecgada
vakars
un
mierīgs
jaungada
rīts!
Laimīgi!

Read more...

Priecīgākie svētki...

... ir kamanās rikšojuši pēdējo mēnesi riņķī un apkārt un šodien ar laivu pa lietu aizbraukuši prom līdz nākamajam gadam... :)

Svētki dārziņā. 
Sirsnīgi, smieklīgi, mīļi! Niklāvs manis darināto zaķkostīmu tā arī neuzvilka, taču tīri omulīgi novēroja visu notiekošo, sēžot klēpī vecmāmiņai. :) Emīlija izrādes sākumā gan cilpoja kopā ar citiem zaķēniem (paldies Kristīnei par masku - es noteikti zaķim neizvēlētos tik spilgtu ietērpu, bet mazajai māksliniecei pretoties gan nevarēju :D ), taču jau pēc brīža viņu pārņēma klepus lēkme un tā mūsu zaķēns ieļepatoja skatītāju rindās.
Bet, kad beidzās izrāde, tad visi kreņķi piemirsās, spēlējot ķerenes ar draugiem, kamēr mammas un tēti baudīja audzīšu sarūpēto kafiju un našķus. Un tad rotaļas visiem kopā. Kas dārzā, ja zaķīšu pirtiņā ir podu māte? He, lai būtu kā būdams, vilkam zeķes noadiet! :)

Svētki Zaķumuižā. 
Vietā ar svētku nosaukumu! :) Te nejauši nācās pabūt starp citām darīšanām. Centos noķert fotozibšņos mazo māsīcu Zanīti dancojam un pie reizes guvu patiesu prieku vērojot citus Zaķumuižas skolas bērnu priekšnesumus. Tik maģiski, tik "kaladū"...
Svētki mājās. 
Radu pulks, mīļākā drūzma pasaulē, Ziem`ssvētku dziesmas fonā, pēc pīrāgiem smaržojoša virtuve, neveiksmīgs piparkūkburtu mēģinājums, smiekli, Ziemssvētku vecītis, kas no Lapzemes stiepis maisu, kurā cita starpā ietilpuši arī divi čukanguki, "uz ātro" pašūdināti matrači, lai pa nakti paliktu visi un sarunas līdz vēlai naktij - tāda bija svētku pirmā diena. :)
Svētku otrā diena. Miers, piparkūkas, kafija no beidzot izpakotajām Ziem`ssvētku krūzēm, radošas aktivitātes, sarunas un "Upwords" mači līdz acis līp ciet!...Svētku trešā diena.
Atvadas ciemiņiem vienlaicīgi ar nākamo uzņemšanu! Brīnumdziras testi, pantiņi pie eglītes, apmainīšanās ar rokām darinātām dāvanām, "Runcis zābakos" t/c "Alfa" un vakariņas atpakaļ mājās.

Un šodien lietavām pavadīti ieradās pēdējie ciemiņi. Trīs stundas bezelektrības sarunu sveču gaismā, notiesāti divi maisiņi Ziemassvētku vecīšu gardumu,  prieks par gaismas parādīšanos un progresējošs klepus. Jā... Arī es! :) Beidzot arī es apslimu. Taču man vēl ir laiciņš līdz jaungadam pavārtīties pa gultu un tikt uz pekām! :)


Vieglu darba nedēļu, mīļie!

Read more...

Viņi.

Nu nekādi vēl nevaru piebeigt rakstu par padarīto - vairākas lietas gaida dienasgaismu bildēšanai, Niklāvs sevī lolo 38 un vairāk grādu temperatūru un tas nozīmē, ka abi mazcilvēki klepodami šodien dzīvoja mājās. Un es tiešām biju aizmirsusi kā tas ir, kad vakaros gribas matus sav no galvas plēst! Viņi skrien, aulekšo un pat lido! Viņi kašķējas un konspirējas, un blēņojas un argumentēti iet ar ēdienu uz otro stāvu, un runā daudz un pretī un, ja kas nenotiek pēc viņu prāta, tad sūta mani dillēs "Prom!"
Čika ir izpucējusi uz sevis visu manu darbistabu un tas nebūt nepadarīja šo pēdējo pirmssvētku šūšanas dieniņu vieglāku :).

Taču viņi ir tik smieklīgi! Tik uzjautrinoši patiesi un īsti! 

Viņa esot princese. Jau kādas divas nedēļas. Un princeses nevelkot čības un princesēm jāvelk kleitas, utt...Un Viņš zīmē un zīmē, un zīmē, un zīmē... Un tā veselam blogierakstam jau darbus sazīmējis...

Šīs ir tīģera lamatas... Neprasiet. :D Bet tie "P" veidīgie esot četrinieki. :D


Un Viņi skan...


Un Viņi kašķējas...Un viņi abi palīdz šķērēm ar mēli :D...Un šodien slimodami abi Viņi tikai pie slepenajām ( nu tādām, kuras izvelku ārā ļoti reti, jo uzskatu, ka viņi vēl tām par mazu) grāmatām - lai vieglāka slimošana :).Un rīt, šķiet, vismaz Niklāvs netiks uz dārziņa "eglīti"... Žēl... Gatavojās divas nedēļas... Audzīte teica, ka viņš protot visām dziesmām vārdus - arī  tām, kuras viņu grupiņai nav jādzied, taču viņš ļooooti  kautrējoties dziedāt! Tas man tiešām bija jaunums. Jo mājās viņš dzied nepārtraukti! :D

Sveiciens visām slimnieku māmiņām!

Read more...