Rīgu ieraudzīt!

23:19

Šodien Zaubes mežiņā pamatīgi putina! Ziema rāda raksturu. Stiprs raksturs tai.
Un paldies šai Ziemai, jo viņa man likusi sevi iemīlēt. Vai varbūt tie ir labie zābaki un siltie cimdi. Man beidzot patīk būt ārā, bet vēl pirms pāris gadiem varēju vispār degunu no mājas laukā nebāzt!
Un es tik ļoti ceru uz lēnu atkusni, lai pie mājas saceltu veselu kaudzi sniega bābu!

Bet, kamēr pār laukiem un kalniem pārklājies balts, gaisīgs pulveris, tikmēr dodam darbu ragutām!

Niklāvs saka, ka mums pie mājas esot trīs kalni. Un, ja salīdzinām tos ar, piemēram, Lido kalna bērnu trasi, tad mūsējie jau tiešām ir zvērīgi kalni! Man nepatīk nedz ātrums, nedz augstums - arī slidinoties no 3m augsta cilnīša spiedzu kā negudra! :D Bērniem dubulti prieki - par nobraucienu un par mammu, kas skan! :D
Bet būtībā  - nošļūkt pa bērnu iebrauktu sliedi- tā man ir apmierinoša adrenalīna deva. Ne par daudz, ne par maz. :)Un man gribētos pacēlāju. Tādu portatīvo, lai der visu kalibru piemājas kalniem...  
Drusku patālāk no mājas ir Kalns Lielais. Tur notiek tēta un bērnu atrakcijas. Visforšāk tur bija pērngad sērsnas laikā, kad nobrauciens bija teju 200m. Bet šogad viņi trīs sarīkoja tur tumsbraukšanas priekus - vizināšanos pa iešļūktu trasi ar lukturīšiem pie ragavām!

Un vēl šis gads ir īpašs ar to, ka Niklāvs pirmo reizi uzzināja, ko nozīmē "Rīgu ieraudzīt".


Ar nepacietību gaidu rītrīta skatu pa logu. Un turu īkšķus par sniegavīru sniegu!
 Bet autovadītāji - jūs brauciet uzmanīgi!

You Might Also Like

6 comments

 1. Forši, ka pie mājām ir kalniņi! Bērni var baudīt ziemas priekus:)

  AtbildētDzēst
 2. Inga - ir forši! Ir daudz foršāk kā vienkārši forši!

  AtbildētDzēst
 3. Piekrītu,ka forši! Žēl,ka mazais saslima, nevaram iet laukā celt sniegavīrus vai pabraukt ar ragavām..

  AtbildētDzēst
 4. Mums jau šodien ir sniegavīru veļamais sniegs.
  Vai Niklāvam kāds ieteica paskatīties vai iedomājās pats?

  AtbildētDzēst
 5. Nu jā, mums ir tikai mini kalniņš pie mājas, ko bērni bija paši sataisījuši un arī tas tagad dēļ lietus vel mazāks palicis:)

  AtbildētDzēst
 6. Rita, mīļā! :D:D:D Protams, ka pats! :D Un klusēja kā partizāns! Tik zods viss bija sarkans nošķaidījies - un tad es tā pieklājīgi apvaicājos - kālab?... Un tad sekoja stāsts par dzelzs kluci utt. Un tad mana skaidrošana, ka ilgāk jāpatur un tā. Bet mēle fantastiski sadzija pa nakti! tā, it kā nekas nebūtu bijis! :)

  Un mums šodien arī no rīta vēl sniegavīru sniegs, bet vakarā jau sniega bābai acis laukā izkritušas! :D

  Inga - mēs, kad mazie bija galīgi mazi , izmantojām greidera satumto valnīti kā kalnu - šiem tāpat baigais ekšens bija! :D

  Bet nu - arī atkusnī ir prieks - pavasarim būs mazāks čakars! :D

  AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!