Mīlam tēti!

Tēta mīlestība, kā ierasts, iet caur vēderu - tā ir mūžsena patiesība, kurai necenšamies pretoties.:) Tāpēc mūsmājās šorīt, atzīmējot Latvijas tētu dienu, tapa tēta dienas pārsteigumbrokasts pašam mīļākajam un stiprākajam mūsu ģimenes vīrietim!

Kad tētis prom, pošamies uz dārzu pieplūkt tēta gladiolai klāt vēl saujiņu ziedu un kopā ar ziediem uz mūsu galda parādās kāds ciemiņš! Spriežam - noteikti kukaiņtētiņš...Tēta diena arī Svītrainajai Vairogblaktij! :)

Skaistu nedēļu! Samīļojiet tētus!

Inese  – (2013. gada 9. septembris 08:12)  

Tik mīļi!
Laimīgais tētis!
:))

Diāna  – (2013. gada 9. septembris 09:46)  

Man tagad palika žēl, ka nesvinējām. Vienā bildē lampa izskatās kā cepure!

Laine  – (2013. gada 9. septembris 11:08)  

Jā,šī tāda forša diena, ja kas, jo mammām taču savējā ir. Ja jau vēlamies ikdienā tētus vairāk iesaistīt bērnu audzināšanā, tad nevajadzētu piemirst arī par īpašo dienu, kad pateikties viņiem par ieguldījumu! :) Un bija tik saulains rīts! Pasakaina tēta diena!

paeglisi  – (2013. gada 9. septembris 14:14)  

Gandrīz sabijos - kā mēs tā aizmirsām tēvu dienu? Bet tad atcerējos, ka šeit svin 9.maijā un mēs taču tēti apsveicām. Patīk zvaigznīšu audums uz krēsla.

Laine  – (2013. gada 9. septembris 19:41)  

Jā, katram šitā cita diena! :) Var jau palaist garām arī ar visu kalendāru! amatas novada kalendārā stāv ierakstīts, ka tēva diena ir šodien (pirmdien) , tad nu audzīte kož pirkstos... Nokavējuši. Bwet mīlestību jau laikam nevar nokavēt! :)

Zvaigznīšu audumos samīlējos! Mežrozē pievedums tagad. Tiem kas LV! :)

Elina_piepilditslaiks  – (2013. gada 10. septembris 13:47)  

Tik jauki! Mūsmājās arī ļoti priecājamies, ka ir šī diena! Protams, nav jābūt īpašai dienai, lai apliecinātu, ka mīli. Bet mums patīk, ka ir šī diena - Tēvu diena! Jo mani puikas lepojas ar savu tēti. Un arī es ;-) Tāpēc arī sarūpējām tētim dažādus pārsteigumus un svētku brokastis! Šie ir mirkļi, kad mēs priecājamies un novērtējam to, kas mums ir!

Ierakstīt komentāru