Brīvdienu ballīte.

Pēc janvāra veselības lietu epopejas jutos pārāk nogurusi, lai plānotu meitai vērienīgu ballīti. Izpalika iecerētais pārgājiens pa sasalušo Vedzi un Transleiteris vakara daļā. Nav jau tā, ka par pēdējo būtu nopietni domājuši, bet meita izteica vēlmi dzirdēt Brāli Lui šīs apvienības izpildījumā un kādu laiku šī doma patiešām nelika man mieru. Bet tad tas janvāris. Plānotās un neplānotās ģimenes veselības problēmas... Es nespēju mobilizēties priekam situācijās, kas emocionāli nogurdina. Vārgule. Zinu. Saņemšos un pavasarī parādīšu nogurumam kur vēži ziemo. Vēl tikai nedaudz. :)

Atļāvos izmantot faktu, ka mani un radu bērni ir gana pašpietiekami un prot izklaidēt sevi paši. Tā arī bija. Modes skates, teātra izrāde, pastaiga pa Zaubes mežiņu ziemā. No visa pa bišķim.

 Un divas vienādas kūkas! Katram nedēļnogales vakaram. Negaršīgas bizbizmārītes. Aicinu, pie reizes, visus garšīgo kūku gatavotājus ik pa laikam pārvērst kādu savu kūku bizmārītē vai kādā citā bērnišķīgā kustonītī! Jo, plānojot bērna prieku, priekšroka kūku vitrīnā noteikti būs tām, kas izskatās priecīgas.
Vēl tikai viens gads un mūsmājās vairs nebūs neviena, kas muzejus, pasākumus un sabiedrisko transportu var izmantot par velti... :) Ātri skrien laiks. Ātri.:)

Aija Elliņa  – (2015. gada 19. februāris 15:01)  

...neticami ātri! Es arī šobrīd esmu šādās noskaņās, jo manam lielākama 09.02. palika apaļi 10... :)

Martta  – (2015. gada 23. februāris 11:40)  

Lieliskas bildes!
.. un gadā ir 12 mēneši, tas ir vairāk, kā deviņi.. :)

Ierakstīt komentāru