Profesija Māksla.

20:28

Skolas gaitu dēļ esam pārvērtušies par māju, kurā guašai lemts iekalst. Tak` laikam jau uz kaut kāda vizuālās mākslas iedvesmas viļņa viendien tomēr noklāju uz galda jau ierasto ūdensnecaurlaidīgo galdautu, aprīkoju bērnus ar tikpat impregnētiem priekšautiem un sāka tapt darbi.

Kādi nu kuram tajā mirklī aktuāli.
Emim, piemēram, brāļa mākslas skolas iespaidā, iepaticies zīmēt klusās dabas. Un jāteic, ka no meitenes, kas savos zīmējumos 99% zīmē mammu (pieļauju, ka speciālistiem par šo būtu kas sakāms :)), nebiju gaidījusi tādus drošus un gudrus triepienus pavisam citā jomā.  Bet Niklāvs aizrāvies ar komiksu/karikatūru žanru.Tirdziņš. Jo vai tad var tā vienkārši zīmēt un nedabūt par to naudu?... :) Lai arī māsa bija pasākuma kuratore, iekārtotāja un organizētāja, lielo piķi tomēr iekasēja brālis. Jo ir tomēr savas  priekšrocības pirmklasniekiem un spējai izprast naudas vērtību. :)
You Might Also Like

0 comments

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!