Pavasarīgi apaļi.

06:30


Pirmajiem marta saules stariem logā nekautrīgi ielaužoties, bija sajūta, it kā pamostoties no ziemas snaudas. Citi jaunā gada plānus noformulē jaunvāra sākumā. Man parasti pirmie gada mēneši paiet emocionālā miegā. Bet saule- tā ar mani dara brīnumus! :) D vitamīnam atsākot ritēt vēnās un artērijās uz papīra tapa desmitiem jaunu apņemšanos! Kā katru pavasari, sagribējās ieviest kārtību lietās, kurās kārtība kādu laiku izpalikusi: likt lietā dīkstāvošos audumus, veidot sagataves, piegrieztnes; šķirot, grupēt, arhivēt. Pieķēros dažiem sen aizmirstiem audumu atgriezumu maisiem un, permakultūras raidījumiem jūtūbfonā skanot, ļāvu pasteļtoņu audumiem saplūst pavasarīgi apaļos pārsteigumos!
Attīstošās bumbiņas meklējiet Mammas Roku veikaliņā

You Might Also Like

2 comments

  1. Man parasti arī visas ģeniālās idejas mostas saulainās dienās. :)

    AtbildētDzēst
  2. Tādi nu mēs esam tie dzīvie organismi- bez Saules Māmuļas nekādi! :)

    AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!