Retro puķu priekšauti.

06:30


Pērngad izdevās iekrāt glīti puķaini retro-īgus audumiņus un nu, atmodu dabā svinot, mazās madāmas svētkus varēs turpināt arī virtuvē! :)
Tiem, kas neatminas- piegrieztne ņemta no padomju retro priekšautiņa, ko mana kaimiņiene reiz man mīļuprāt aizlienēja. Un nu ikreiz, kad esmu noskaņojumā, kas pieļauj rūpīgāku darbošanos un pacietības pārbaudi, top šie priekšautiņi. Visa tā cakošana un apmalošana, gludināšana un visbeidzot pienācīga fotosesija- tas prasa lielu gara noturību :D
Ja esat nolēmuši pārsteigt kādu mazu jaunkundzi ar šādu pavasarīgu virtuves štāti, droši ielūkojieties Mammas Roku veikaliņā!You Might Also Like

1 comments

  1. Jaukini! Apbrinojama pacietiba shadus prieksautinus sameistarot!

    AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!