Retro bērneļi.

Ak, mana Retro kaislība!

Šodien, tīmeklī meklējot tipisku PSRS laiku bērna tēlu, aizrakos līdz šūšanas grāmatai PDF formātā un kopš tā brīža manī uz visu atlikušo dienu iemājoja dzirkstošs prieks!

Nu, palūkojiet, cik skaisti!!! Cik mīļi uzzīmēti bērni, cik kolosālas tās mini kleitiņas un kļoši! Un tās sarkanās kurpītes, iekš kurām baltās zeķītes! Un supersmukās bumbierenītes! Es nespēju nopriecāties! Nopietni!

Papriecājieties arī jūs:


Bezgala mīļi un iedvesmojoši, vaine?
 Radošu dienu, meitenes!

Inese  – (2011. gada 2. maijs 00:00)  

pirmā kleitiņa ar bumbierenītēm noteikti mans favorīts :) Man arī ļoti patīk šie mīlīgie zīmējumi - takš mācēja kādreiz skaisti zīmēt, tagad tik safočē, i to ne vienmēr labākajā kvalitātē...

Diāna  – (2011. gada 2. maijs 00:39)  

Brīnišķīgi! Un tik saprotami uzzīmētas piegrieztnes. Un visforšākais - olimpiskais lācītis uz pēdējā vāka. :D Paldies par linku.

Irēna  – (2011. gada 2. maijs 07:04)  

Jā, tādi saulaini bērniņi! Paldies!

Daiga  – (2011. gada 2. maijs 09:54)  

Jā, iedvesmojoši attēli, rosina ķeršanos klāt šujmašīnai :D Smuki modelīši un bērni :)

Ginta  – (2011. gada 2. maijs 10:27)  

Kolosāli! :) Tiešām nespēju vien beigt priecāties par šo ierakstu un linku. Pirms apm. nedēļas vienā "importa" lapā ieraudzīju smuku meiteņu kleitiņu, par nožēlu piegrieztne maksāja 15.95 $ + shippings. Neaa, tadu naudu maksāt par bērnu kleitas piegrieztni man tomēr žēl... Un šodien es atveru Tavu blogu, un te ir VĒL SKAISTĀKAS kleitiņas un piegrieztnes bez maksas.
Paldies, Laine, paldies! :)) you made my day ;)

Pai!  – (2011. gada 2. maijs 15:41)  

Paldies par linku, Laine! Šis ir labs pamudinājums man beidzot pamēģināt pirmo reizi uzšūt kleitu meitai - tie modeļi ir tik fantastiski, ka grēks būtu nepamēģināt :)

Laine  – (2011. gada 3. maijs 17:39)  

Lūdzu, meitenes! Mans prieks ir jūsu prieks un otrādi!

Ierakstīt komentāru