American Idol Garā komanda!

09:22

Kad Viņi aiziet gulēt, sākas mans laiks. Nu tā ap 22:00. :) Līdz kādiem 1:00. Tas ir laiks, kad skatos kino vai, piemēram, American Idol kā pagājušajā nedēļā! :D Esmu atklājusi YouTube-s burvību noskatīties pilnas dažādu raidījumu sērijas un par dažus labus kino gabalus!:) Vai nu viņiem agrāk tā nebija, vai nu biju palaidusi garām, bet Jūķūbs man līdz šim asociējās ar īsvideo rullīšiem...

Galvā kino, bet rokās vienmēr kāds speciāli šim nolūkam sagatavots šujamais. Praktiskā latviete.

Dāmas un kungi - American Idol skatīšanās laikā izlolota Garo komanda jūsu uzmanībai!

Daži no viņiem jau zina savus jaunos draugus, daži piektdien dosies uz Muki.lv, bet nākošnedēļ, ja nepaslinkošu , daži parādīsies arī Mammas Roku veikaliņā - galu galā pagājušajā piegājienā Supervaroņi un Pirāti pazuda no plauktiem tikpat ātri cik parādījās! :)

Saulaināko dienu, mīļie draugi!

You Might Also Like

7 comments

 1. Garo komanda ir vienkārši SUPER!!!! Vienmēr apjūsmoju tavus ar gaumi un lieliski sakombinētiem audumiem izstrādātos darbiņus :) Tā turpināt!!!!!

  AtbildētDzēst
 2. Romantiskais pirāts - mans favorīts :)

  AtbildētDzēst
 3. zaļie brunči:) tos jāvelk nost un vilktu es:)

  AtbildētDzēst
 4. Forša sanāca komanda!Visi tādi moderni!

  AtbildētDzēst
 5. Vienu Tavu pricešmeiteni dabūju pamīļot šonedēļ... Negribēja kāpt ārā no klēpja...
  Taču saimniece ilgāk neļāva, jo mīlestība bezgalīga... :)

  AtbildētDzēst
 6. Tādi smukulīši, mīļuki, ka prieks:)))

  AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!