H&M Jelgavciemā.

01:10

Tikai H un M šoriez domātas Humpalu Medības! :D
 Tik sen, tik ļoti, ļoti sen nav bijis ieraksts par maniem second hand ķērieniem!

Un te jāpastāsta, ka pagājušajā nedēļas nogalē viesojos Jelgavā un pie reizes pārķemmēju savas iemīļotās humpalbodītes!

Nu, jā, bet stāsts ne tikai par otro roku labumiem, bet par vienu svarīgu paciņu, ko saņēmu kā dāvanu no ĀeSvĒ! Karjeras dienā jau stāstīju jauniešiem, ka blogojot galvenā vērtība ir iepazītie cilvēki un attiecības ar viņiem! Un, ja kāds vēl atceras manu darbu pie Emīla kuba, tad lūk ko dziļā pateicībā par manu darbu man atsūtīja Emīla mamma no Aizokeānijas:


Pēdiņa krokošanai ( LV arī, kā izrādās ir, bet es nebiju ievērojusi):


Slīpā diega lentes taisītāji. Izmēģināju! Darbojas! :)


Sojas vaska krītiņi, par kuriem fanoju jau labu laiku!


Un papīrs, kurā var arī ietīt gaļu saldēšanai, bet kuru Amerikas rokdarbnieces izmanto paviiiiiiiiiiisam citiem nolūkiem :)Protams, protams - pēc kāda laika atrādīšu savu radošo iepazīšanos ar katru no šiem priekšmetiem.

Un tagadiņ otrā daļa, jeb Humpal& Medības Jelgavā!

Ikoniski trauciņi aukstajam galdam. Ikoniski, jo lapiņas. :)
Bet salvetītes paredzētas vienam foršam projektam.


Marokāņu bļodšķīvis, kā es viņu nosaucu, jau paspējis uzstāties uz galda pāris reizes! Šis ir mans medību favorīts! :)


Audums, kuram dziļi paklanos tā krāsu salikuma dēļ. Tagad tik jāizdomā pielietojums! :)


Un visbeidzot no Jelgavas uz Zaubi atceļoja kāds apšaubāmas gaumes Lieldiendekors... Nezinu, kas man bija uznācis... Laikam jau ideja izpušķot galdu kā īpašāk nekā parasti...:)


Un piedodiet, ka par braucienu uz Jelgavu šoreiz es neko citu nespēšu pastāstīt. Fotoaparāts bez baterijas lādētāja ir tikai plastmasas gabals. :)


You Might Also Like

10 comments

 1. Tas lieldiendekors - itin nemaz nav apšaubāms...:) tam ir savs viedoklis(stils) :) un pozitīvs pie tam...

  AtbildētDzēst
 2. yhm, katru diene esmu Jelgavā, bet man tā medībās gan neveicas! Tas baltais gailis ir superr - jau rosās pelēkās šūniņas to nokrāsot un izdekorēt ;)

  AtbildētDzēst
 3. aha, "freezer" papīrs labs trafaretu papiirs. ruffle pēdiņu variācijas ir dažādas. ja rodas vajadzība vienmēr var atrast LV (tik es izskaitļoju, ka man LV šujmašīnas "tooningus" pirkt nav izdevīgi, šobrīd gaidu svau paku ar dažām jaunām pēdiņām).
  slīpā diega verķītis tiešām darbojas un ātrāk viss notiek, tā jau apnicīgs process taisot to lentu, tad nu bez tā verķīša pavisam apnicīgi būtu:))) (vismaz man).

  AtbildētDzēst
 4. Un caurums mugurā.. Labi ka nav kā tiem zaķēniem, ko redzēju - dupsī...

  Nu ja jauman tā kurica nepatiktos, tad laikam būtu atstājusi plauktā. Bet ienāca prātā galdu izdekorēt attiecīgi un tad nu ceru uz labāko.. :)

  AtbildētDzēst
 5. Man laikam ir apšaubāma gaume - baltā dekorvistiņa ļoti patīk :)

  AtbildētDzēst
 6. uhh, freezer papiirs nodereetu gan te, baltijā!

  AtbildētDzēst
 7. Ļoti jauks sūtījums un arī medību galarezultāts tīri labs! ;) Ruffler pēdiņa ļoti laba! Gadu atpakaļ ar šādu cakināju meitai petti-skirt. Sanāca tīri labi :)

  AtbildētDzēst
 8. Kāda varbūt zina, kur Rīgā iespējams nopirkt (un pa cik naudiņām) slīpā diega lentu "taisītājus"? Audumu fabrikā būtu? Vienmēr aizmirstu paskatīties :) Skatījos ebay, bet kaut kā neliekas, ka sūtot ievērojami lētāk sanāks, šipinga maksas dēļ.

  AtbildētDzēst
 9. Ja būtu bijuši tie taisītāji, tad es nemeklētu tos ārpusLatvijā. Taču tiešām ticu, ka iespējams kaut kur jau tomēr var nopirkt...

  AtbildētDzēst
 10. Skaidrs. Es sapratu, ka tā ir dāvana, nevis speciāli meklēts un pasūtīts no ASV. Būs vien jāpasūta man arī.

  AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!