Domāt par Latviju.

Gluži kā pirms gada, arī šoreiz pilsētas divvalodīgās burzmas un gaisā palaistas uguņojošas naudas vērošanas vietā  izvēlējāmies Latvijas Īpašo Dienu atzīmēt mājās ar lēnām, latviskām vakariņām un sarunām par Latviju. Lai arī mūsu vēstures zināšanas pieklibo un katru gadu nākas dažu svētku nozīmi mācīties no jauna, tomēr Latvijas dzimšanas diena ir kļuvusi īpaša. Un šogad tāda bija visa patriotiskā nedēļa. Un vēl diena pirms un pēc, jo 10tais ir Mārtiņa, bet 19tais- mani svētki! :)


Bet aizkustinošākais no visiem pie vakariņu galda bija Niklāva stāsts par Latvijas karoga izcelsmi. "Esot bijis karavīrs, kuram apsēja palagu ievainojumam un slimnīcā noņēma to palagu nost un visur bija asinis, bet pa vidu balta strīpa. Un tā radās karogs." Īsumā - tieši tā arī bija. :)


Un te mēs mēģinām tikt pie viena normāla ģimenes foto. Grūti. Katram gribas izpausties! :DLaura  – (2013. gada 19. novembris 11:05)  

Daudz laimes Dzimšanas dienā! Vissirsnīgākie sveicieni Tev no mums visiem!

Ilze  – (2013. gada 19. novembris 13:32)  

Sveicieni, sveicieni jubilejā! :)

RitaGri  – (2013. gada 20. novembris 16:32)  

Sveicieni vēl svētku noskaņās!
Arī novembra bērns...

Laine  – (2013. gada 20. novembris 22:41)  

Paldies! Es goda vārds nebiju iedomājusies kļančīt apsveikumus! :D:D:D:D TO par savu jubīli pieminēju tikai cita starpā - jo liekas jauka tā mūsu ģimenes svētku sakritība ar patriotisko nedēļu. :)
Bet paldies, tik un tā, protams! :) Labāk pastāstiet, kādi ir jūsu Latvijas svētku rituāli un kā jūs šos svētkus izjūtat! Ziņķāre moka! :)

Ierakstīt komentāru