Ēnas.

Ak, Kristīne!... :)  Sieviete Māksla, sieviete Mamma, sieviete Iedvesma! Sieviete, kas man Ziemassvētku laikā lika nokaunēties :D, jo uzdāvāja maniem bērniem pasakaināko no dāvanām! Ēnu spēli! Tik daudz mazmazu nieciņu, tik interesanti sarindoti un tik bagātīgā klāstā! Personīgi man šķiet, ka cilvēki tādas rotaļlietas netaisa.  Tādas gatavo fejas un burves.:) Kiki - Paldies Tev! Mūsmājās visi sajūsmā! :)


 

Un tas nekas, ka Ēna kā suņa kaka. Turklāt - jo vairāk uz to skatās, jo ticamāk. Bet bērniem pat jāprasa nebija - kaka un kaka. :D Galvenais, ka tas, kas iekšā ir zelts. :) 
Paldies, Kiki, par domām, par sirdssiltumu, par to, ka, klusi sajūtot sajūtas, tomēr dziļi un spēcīgi tās citiem māki dāvāt!

Anna  – (2014. gada 18. janvāris 13:59)  

Fantastiska ideja, burvīgs izpildījums, bet pievienotā vērtība...uj, pat neizsakāma!

Ieva  – (2014. gada 18. janvāris 16:49)  

Dikti forš tavs blogs. Ļoti iedvesmojoš.
Kā tu visu paspēj?

...ar cieņu un smaidu,..  – (2014. gada 18. janvāris 20:32)  

Tas kaku fonts ir jāizstrādā. Pārtikas krāsvielu nākamgad pievienošu. Bet nu es tiešām priecājos, ka bērniem patīk. Kad viņi visi(tie ēnu spēļu saņēmēji) izaugs.. es viņus aicināšu uz nedēļas nogales nometni - ĒNA:))))

Margrietiņa }i{  – (2014. gada 29. janvāris 09:54)  

es ar bērnībā ko līdzīgu darīju... :):) eh atmiņas.. :) skaisti!! :) vai šo kaut kur var iegādāties? pašai būtu sajūsma un meitai ar būtu prieks! :)

Agnese Rūsiņa  – (2014. gada 30. janvāris 01:20)  

Margrietiņ - domāju, ka šoreiz šis diemžēl ir veidots ekskluzīvi draugiem! :)
Spēle varena. Mums jau pamazām sāk tapt krelles un dzīvnieki ar jau aizgājuši pie biedriem. :)

Ierakstīt komentāru