Novembris Latvijai.

21:15

Un tātad novembris. Latvisks un svētkiem bagāts mēnesis. Dzimšanas, vārda un citas mūsu ģimenei svarīgas dienas mijās ar Latvijas īpašajām dienām un tādējādi teju katru dienu jāpucējas.


Ja būtu kaut nedaudz vairāk laika, es ļoti labprāt nemaz nepiebiedrotos satrojošo priekšmetu fanu pūlim, bet meklētu latviskas sajūtas Rīgas pagalmos.
Bet bija jau smuka arī tā starošana. :) Galvenais jau laikam tas nakts plezīrs...
Joprojām uzskatu, ka Latvijas dzimšanas dienā vajadzētu milzīgu svētku galdu un dziesmas krastmalā. Kā īstai ballītei! Bet parādi varētu pārcelt uz Lāčplēša dienu. Andri, ja tu šo lasi, dari kaut ko!Latvija domās= Latvija darbos. Daudz laimes, mīļā! Daudz laimes!Laiks pievērsties decembrī gaidāmajiem svētkiem. Tiem, kas sāksies ar pirmo svecīti Adventa vainagā jau šo svētdien. 
Lai gaiši!

You Might Also Like

0 comments

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!