Iepriecināt iepriecinot!

Man tā šķiet tik fantastiski jauka doma- vienā rāvienā dažādos veidos iepriecināt tik daudzus! Gan skaisto lietu radītājus, gan tos, kuriem nepieciešama palīdzība, gan tos, kuri tiks pie skaistajām lietām!
Es runāju par Ziedot.lv kioskiem Alfā un Krišbarona ielā.
Šogad pēc viena gada pārtraukuma man atkal ir tas prieks būt to vidū, kas savām rokām radījuši mīļlietiņas Ziedot.lv Ziemassvētku kioskiem. Iepriekšējā sadarbība ar šo labdarības uzņēmumu  ļāva man tikt pie ovelroka. Šoreiz, ja vien skaisto leļļu un citu mīļrotaļlietu vidū tiks pamanīti Mammas Roku darbi, nopirkšu šujmašīnu.Vecā draudzene nokalpojusi jau sešus gadus un nu beidzot ir nolēmusi atpūsties.

Tātad- iegādājoties, priekšautiņus, kubiņus, Garās lelles, Ziemassvētku sirdis vai čūskulēnus Ziedot.lv kioskos, jūs ne tikai palīdzēsiet man tikt pie šujmašīnas, bet arī ziedosiet kādam labdarības mēŗkim. Turklāt-kas pats galvenais- ar iegādāto lietu iepriecināsiet tās jauno īpašnieku! Viens vienīgs prieks- skaties uz kuru pusi gribi! :)P.S. Ziedot.lv kiosks Alfā atvērts jau no 10. novembra!

Aija Elliņa  – (2014. gada 20. novembris 15:51)  

Lai Tev veicās, kā vienmēr burvīgi darbiņi! Man neizveidojās sadarbība ar ziedot.lv, reiz iedevu viņiem bērnu čībiņas no safilcētiem džemperiem, bet tā arī neuzzināju, kur tās palika, vai kāds nopirka vai nē... :) Nolēmu, ka nav lemts mums sadarboties :)

Inna Kopica  – (2014. gada 21. novembris 21:18)  

Cik skaisti! Brīnišķīgi darbi! Mani īkšķi lai viss izdodas un sapņi piepildās!

Inese Grīnberga  – (2014. gada 23. novembris 19:18)  

Skaisti! Tas patiesi ir prieks par doto iespēju iepriecināt :), tā siltāk ap sirsniņu paliek, vēl viens labs darbs padarīts :)
Lai visiem gandarījums par paveikto :)!!!

Ierakstīt komentāru