Buļ Traļļā.

23:59

Dīķa talka notika kā plānota.
Par spīti vējam vaigos kniebējam, jakas vīlēs līdējam, dīķdarbi tomēr ritēja savu iecerēto gaitu. Nedēļu laistu dīķi atpakaļ tik ātri vis` neuzpludināsi! :)
Fotoaparāta baterija nosēdās ātrāk kā kaija uz atkailinātajām zivīm. Turklāt aukstums atstājis pēdas arī uz dažām bildēm. Bet kopumā šī bija ražena dīķtalka, kuras noslēgumā baudījām mūžā gardāko zivju zupu!

Lielum lielais paldies visiem lielajiem un mazajiem vīriem, kas nebaidījās rokas mērkt stindzinošajā ūdenī un stiept baļļas paugurā! Paldies Kristapam par zivju šofera lomu, Ilzei un Gvido par vareno maltīti!Tiem, kas nepaspēja piebiedroties - šosestdien tiekamies pie nākošā dīķa! :)

You Might Also Like

1 comments

  1. Jēee dubļu vannas un zivju zupas :)))
    Kā es ar kādreiz gribēt tādā pasākumā būt klāt. Kaut kas interesants un aizraujošs.

    AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!