Vien` maz` kleitiņ`!

12:00

Vasara sākusies!

Nevienam skaļi nelielījos, taču jau kopš marta vidus darbistabā skaisti audumi pārtop vēl skaistākās kleitiņās! Tagad, kad pagalmā, pēdās un sirdī vasara, laiks cītīgo darbu nodot jūsu rokās! Pirmās ceļu pie jaunajās saimniecēm mēros strīpoti-puķainās kleitiņas.

Kleitiņa 3gadnieceiKleitiņa 4gadnieceiKleitiņa 5gadniecei
Cenas un pasūtīšanas noteikumus lūkojiet Veikaliņā! 
Turpinājums sekos...

You Might Also Like

5 comments

 1. Feinas kleitiņas! Man jo sevišķi patīk ar magonēm! Tas laikam,tāpēc ka man vājība uz ziediem un vienas no tām ir magones!

  AtbildētDzēst
 2. Brīnišķīgas kleitiņas! Vidējā visvairāk iekrita sirdī fantastiskā puķainā auduma dēļ.

  AtbildētDzēst
 3. Man arī visvairāk patīk ar magonēm!
  Inga

  AtbildētDzēst
 4. Magones ir efektīgas, jāpiekrīt! Bet pēc sešiem gadiem puķainu audumu ielenkumā esmu nonākusi dzīves posmā, kurā labrātāk baudu pumpiņas, strīpiņas u.c. ģeometriju, tāpēc es, piemēram, balsotu par strīpoto kleitiņu! :)

  Paldies par jaukajiem vārdiem, meitenes!

  AtbildētDzēst
 5. Loti smukas. ;ans tops butu ka bildes stav pec kartas :)

  AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!