Ap roku liekams grabulītis.

22:02

Un tātad - mazajam Reinītim bija pirmā vārdadiena!

Mazais puisēns ir apmēram trīs mēnešus vecs un šobrīd viena no interesantākajām nodarbēm viņam ir savu pagaidām nepaklausīgo rociņu iepazīšana un pieradināšana :)

Tāpēc likumsakarīgi sagribējās izveidot kaut ko, kas šobrīd Reinīti patiešām ieinteresētu! Kaut ko pavisam nelielu, jo no lielās māsas jau mājās stāv mantu bataljoni.

Un te nu jāteic, ka darbiņš noteikti atbilst Irēnas konkursa noteikumiem!

Un ja reiz atbilst, tad, pavisam neplānoti, piedalīšos šajā konkursā jau ar otro darbiņu!
Lūk ko vajadzēs:Lūk kas jādara no sākuma:

Nosakām aproces platumu, ņemot vērā lipekļa izmēru...


Izgriežam uz otru pusi šādi (metode šauru "trubiņu" izgriešanai):


Ielokām galus un piešujam lipekli  ...


Lūk, kas jādara otrkārt:


Pildījums...


...un deguns...


Un visbeidzot jāsavieno aproce ar galviņu!

 +
 =

Dāvana gatava!!!Cik ātri, viegli un no dažām auduma skribiņām! Lielākais ieguldījums, kas var arī pēkšņi neatrasties mājās ir lipeklis, taču to tiklab var aizstāt ar pogu!


Radošu dienu, mammas!

You Might Also Like

3 comments

  1. jauks zaķuks :) Patīk man šie grabulīši-aprocītes, vienīgi manai meitiņai nepatika, ka ap rociņu liek, tā arī nenoderēja šāda tipa mantiņas :( Šim mazulim gan izskatās, ka nav iebildumu :)

    AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!