Zvaigznītes!

02:34

Ziniet, ko pēdējā laikā bieži nākas redzēt mūsmājās? Zvaigznītes!!!

Tā Niklāviņš sauc daudzos mazos sauleszaķīšus, kas no fliterota spilvena izbirst pa visu istabu!
Un patiešām - zvaigznītes, kas veidojas saulei atmirdzot neskaitāmajos sīkajos fliterīšos, ir ārkārtīgi skaistas!!! Pat es brīvbrīdī izmantoju iespēju parotaļāties ar sauli! Mīcot spilventiņu, mazās zvaigznītes tekalē pa istabu visos virzienos un ir sajūta, ka esi nonācis naksnīgās debesīs!

Lūk māsa - nočiepusi brālim spilventiņu, metas bēdzienā! :D


Zvaigžnoto virtuvi pieskandina mans un bērnu pēdējā laika mīļākais gabals "The Wilhelm Scream" no James Blake un sapņaini zvaigžņoti saules pielieto rītu virtuvē papildina izjustas dejas ar robotu! :DGaisā un mājās jau noteikti virmo pavasaris!
Kaut atkal atgrieztos saulainie rīti! Tie manī ienes tiiiik daudz enerģijas!

You Might Also Like

4 comments

 1. Jauka, mazliet sireāli skaista noskaņa Jūsmājās! :))) Re ko spēj mazas, mirdzošas zvaigznītes! :)))

  AtbildētDzēst
 2. Jā, saulīte, Rīgā jau otro dienu drūms laiks...bet pavasari tā pat var just, pat pilsētas negaisā putni čivina citas dziesmas:)

  AtbildētDzēst
 3. Tu proti uzburt noskaņu ne tikai mājās, bet arī tik daudzos datora ekrānos. Paldies! ;)
  Un, jā, gaidām, gaidām to pavasari.

  AtbildētDzēst
 4. ne tikai mājās jau virmo pavasaris, šodien braucu no laukiem un skatījos ceļamajās kārkli un bērzi jau satērpušies pavasara krāsās!!! Svinam pavasara gaidīšanas svētkus!

  AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!