Brīvbiļete uz Berimora atklāšanu!

01:17

Tūdaļ, tūdaļ - no 8. līdz 10. ( pat 14.) aprīlim  - norisināsies ilgi gaidītais un vairākkārt pieminētais Starptautiskais bērnu filmu kinofestivāls "Berimora kino"!!!


Iemesls, kālab sākumā vispār piekritu ziņot jums par "Berimora kino", bija gan vēlme pašai iegūt brīvbiļetes uz kādu no festivāla filmiņām, gan iespēja ļaut uz to aiziet kādai no manām uzticamajām lasītājām!

Manā rīcībā, tātad, ir brīvbiļete 3 personām uz Berimora atklāšanu Rīgā!!!

Šis ir mirklis, kad visām/iem tiem no jums, kam plāni uz nedēļas nogali vēl nav akmenī iekalti, ir iespēja piedalīties šīs biļetes izlozē!
Viss, kas jums jādara - jāuzraksta vēlme pēc biļetes uz e-pastu lapinalaine@inbox.lv un naktī no trešdienas uz ceturtdienu es veikšu izlozi, lai noskaidrotu to, kurš šoreiz izrādījies veiksmīgākais!

Lūk Berimora afiša ( lai palielinātu, spiediet uz bildes):

You Might Also Like

0 comments

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!