Lieldiena pavadīta.

00:41

Ir pavadīti vieni no maniem gada mīļākajiem svētkiem.

Sirdī salijis tik daudz siltuma un prieka, ka garais ziemas cēliens liekas sen, sen aiz kalniem! Šodien, patīkami sagurusi pēc svētku notikumiem, pārskatīju bildes un vēlreiz pie sevis nodomāju, cik gan patiesībā feini ir visiem tā kopā būt! Radoties. Cik brīnumjauki ir uzņemt ciemos mīļus cilvēkus - radus un draugus!

Un laiks! Tas bija pasakains! 

Iespējām tik daudz! Sestdien uzrīkojām "Siltumnīcas atjaunošanas talku"! Kā man patīk tā īpašā  sajūta, kas rodas visiem kopā darbojoties! Patīk man arī tas, ka tādējādi acumirklī top padarīts darbiņš, kurš citādi varētu izrādīties diezgan laikietilpīgs.


Janā paaudze izklaidējās metot peļķēs akmeņus...


Atbildīgais mirklis...
Pagaidām siltumnīcā aug tik nātres - tās kādu drīzu dienu savārīsies zupiņā. Un tad jāsāk domāt par tomātu un gurķu izmitināšanu šajos apartamentos.


Kamēr pie siltumnīcas klaudz āmuri, pie mājas uz grila čurkst gaļiņa un ar sieru pildīti šampinjoni...


Un pēc padarīta darba maltīte uz terases...


Brīnišķīga diena un tikpat brīnišķīgs vakars!


Nākamajā rītā pamodos 5:00 - nenāca miegs, bet priecājos, jo rīts bija fantastisks! Apkārt priecīgi čivināja sīki un lielāki putni, zemi klāja rasa. Līdz ar pirmajiem saules stariem pabeidzu krāsot Lieldienu Zaķa grozā liekamās olas. Un pamazām sāka mosties saime.

Gājām mazgāt mutes strautā...Priecājāmies par dzirktelītēm mazo acīs, kad tie tekalēja no karodziņa uz karodziņu, aplasot Zaķa sadētās olas...
Oliņas prot krāsot ne tikai zaķis - viņam varbūt nepieciešams drusku mazāk izejmateriālu :D:D:D:D
Šogad piemirsu par sīpolu mizām, tāpēc nācās izlīdzēties ar kripatiņu, ko izdevās nodīrāt no mājās esošajiem. Oliņas, ko sadēja zaķis, krāsotas tinot miziņas klāt olām...


Mūsu pasteļkrāsas oliņas... Ar čiekuriem, ko mazie torīt ar tēti pa mežu vizinoties mājās bija pārveduši.


Un šūpošanās!
Ik pa laikam tika uzrīkota kāda olu kauja, lai pēctam apaļie gardumi tiktu notiesāti ar sāli, ķilaviņam vai skumbriju.

Pievakarē sagaidījām kārtējos ciemiņus, bet tad uz ballīti devāmies paši!

Un, lai cik jocīgi tas nebūtu - rīt (vairs ne Lieldienās) ripināsim olas, jo to tagad ledusskapī kāds pusotrs desmits iekrājies un renīte rotaļai tika sagatavota un tā arī neizmantota!

Lai saulaina un rosīga šī diena!

You Might Also Like

1 comments

  1. Cik jaukas Lieldienas izdevušās! Tādā gaišā noskaņā arī turpinām, vai ne? :)

    AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!