Meitenīgas grāmatiņas dvīnītēm.

Dzīvot vasarā nozīmē auļot. No viena pasākuma uz otru, gatavojoties trešajam. Kas noticis ar "neviena netraucētu, laisku sauļošanos ar grāmatu rokā"? Atceros kādreiz lielāko daļu vasaras pavadīju tieši šādi...

***

Pašai nemanot esmu kļuvusi par sava amata lietpratēju. Par to iedomājos šodien, kad iesāku un pabeidzu šūt princešu kleitu un tad, it kā tas tāds nieks vien būtu bijis, pagatavoju aknu pastēti, sesto reizi pārģērbu kārtējo reizi salijušos bērnus un atbildēju uz saujiņu e-pastu. Nu tādā kā rutīnā. Tieši tik viegli pierasti. Kaut ko pašūdināt, pagatavot ēst, pakafijot pie datora, palasīt grāmatu par Karlsonu četrām mazām ausīm... Pieķeru sevi pie domas, ka sen aiz kalniem tas laiks, kad atrādīju blogā katru somu. Vēl vairāk - nereti notikumu virpulī aiz kadra paliek arī rūpīgi izlolotas lietas.

Princešu kleitu atrādīšu pēc fotosesijas. Bet kaut ko tikpat princesīgu varu ielikt aplūkošanai jau tagad. Tapušas jūnijā, veiksmīgi nonākušas Kanādā un beidzot tikušas līdz bloga lappusēm!

Meitenīgas grāmatiņas dvīnītēm!


Un, ja līdz mazajām Aizokeānijas Princesēm nonāca kaut puse tās silto domu enerģijas, ko iešuvu katrā vīlītē, tad tā viņām noteikti būs bijusi viena silta un smaidiem pildīta diena!

Līga  – (2012. gada 19. jūlijs 08:09)  

Skaistas grāmatiņas! Un tas LV karodziņš vispār bez vārdiem! :)

Vivita  – (2012. gada 19. jūlijs 12:46)  

Ārkārtīgi skaisti un mīļums spraucas pa katru vīli:)

Pārsla  – (2012. gada 19. jūlijs 15:15)  

Paldies Laine!Taja puse Okeānam masas un vecāki bija loti patīkami pārsteigti un novērtēja gan manus centienus viņus pārsteigt,gan Tavu no sirds ieguldīto darbu un meistarību bez kuras pārsteigums nebūtu izdevies.Velreiz liels paldies!

Inga  – (2012. gada 19. jūlijs 22:19)  

Sirsnīgas un ļoti mīļas grāmatiņas! Princešu cienīgas:))

Plūmīte  – (2012. gada 19. jūlijs 22:29)  

Patiešām skaistas un pārdomātas grāmatiņas! Maigas un burvīgas.

Inese  – (2012. gada 19. jūlijs 23:26)  

brīnišķīgas grāmatiņas :)
un par to ikdienas rutīnu Tevi ļoti pat saprotu - es arī esmu piefiksējusi, ka daru čupu lietas vienlaicīgi, ka izrādās tik daudz kam pietiek laiks, spēks un enerģija (salīdzinot ar jaunības vasarām :D)...
Tavu darbiņu, kas paliek aiz kadra, gan pietrūkst. Gribētos redzēt tos visus, bet saprotu, ka fotografēšana prasa laiku, kuru var izmantot arī savādāk :)))

m.anna  – (2012. gada 23. jūlijs 00:27)  

šīs ir ūber!! domāju, mana teju 4gadniece ar iefanotu ne pa jokam :D

Ierakstīt komentāru