Salidot.

Pēteri+ Kundziņa dzimtas salidojums+ festivāls "Satiksimies Piebalgā" = divas negulētas naktis un pēčāk viena no rīta līdz vakaram nogulēta diena. :)

Un ir jau taisnība Martiņa mammai, ka jebkurš brauciens uz Zosenmājām izvēršas par lieliem svētkiem un ballīti! No vienas ballītes uz otru!


Šoreiz saietu apmeklēja vien uzcītīgākais bariņš Dravantu. Un secinājums - kopā allaž jautrāk, taču piecu gadu intervāls (nevis divu) noteikti piešķirtu pasākumam daudz lielāku ekskluzivitāti! ;)

***

Cita starpā - "Satiksimies Piebalgā"! Uzreiz pēc izēstā frikadeļu zupas šķīvja tik vien laika, kā sarullēt matus un uzkrāsot lūpas. Pašas šūtos svārkos  - prom uz Festivālu!
Mūzikas festivāls jau 10to reizi notika Piebalgas pakalnos! Laiks bija burvīgs! Un šogad trešo gadu pēc kārtas man bija tas godpilnais uzdevums būt šī pasākuma vadītājai! Kopā ar pieredzējušo skatuves kolēģi Mārci Feldbergu pieteicām publikai gan Žoržu Siksnu, Lieni Šomasi un Jenny May, gan Oranžās Brīvdienas, Ivo Fominu un pašu brīnumzēnus "Rytmical Storm" :) un ceru, ka skatītājiem estrādē bija tikpat jautri kā mums aizskatuvē! Ja kāds atsūtīs kaut vienu bildi ar mani fonā, noteikti pievienošu :D

***

Šonedēļ jāiespēj sagatavot kārtējo vedumu Muki.lv - jau nedēļas beigās droši varēsiet doties turp Garo pirātu un ballīšu virteņu medībās!  
Nākošajā rakstā jūnija darbu parāde!

Diāna  – (2012. gada 3. jūlijs 08:50)  

Nu Tu tak esi fantastiska. PA KURU LAIKU!!!!!!!

Vivita  – (2012. gada 3. jūlijs 11:15)  

O, tai dzimtas saietā atradu mums ar zināmus ļautiņus-mana dēla Linarda grupiņas bērnus Rūtu un Juri ar mammām:) Mums ar šovasar briest dzimtas radu tusiņš, kā vienmēr muzikāls un dziedošs. Lai rosīgs, skaists jūlijs un tiekamies augustā!!!

Laine  – (2012. gada 3. jūlijs 13:04)  

Nu re, Vivita! Maza Piebalga! :)

Diāna - pati brīnos! Bet nu jāteic, ka ballīšu intensitāte diezgan krietni iegriež šujamdarbu intensitātei! :)

Ierakstīt komentāru