Lapu detektīvs.

Esmu pārņemta ar zinātni! Mazajiem. Šobrīd man atvērtas piecas eksperimentim nobērtas lapas paralēli. Apbrīnojami, cik dziļi var iegrimt gūglējot "Science for kids" vai "Preschool Science"!

Man tas šobrīd aktuāli ne tikai tāpēc, ka mājās aug piecgadnieks un līdz ar viņu pēkšņi apjausma, ka daudzi no vecajiem uzdevumiem mazkundziņam vairs nešķiet tik aizraujoši kā agrāk ( to laikam sauc par attīstību? :D), bet arī tāpēc, ka pavisam drīz gaidām ciemos daudz mazu ciemiņu! Bet neskriesim notikumiem pa priekšu.

Pagaidām parādīšu pirmos iedvesmas mirkļus jeb stāsts par to, kā ātrāk atdzesēt kakao. Jo Niklāvs tagad sācis dzert kakao. Un mums tas ir liels notikums. Jo Niklāvs pamēģina ko jaunu apmēram reizi gadā. Un parasti jaunais viņam nepatīk nemaz. Bet kakao viņš mīl. Un, cik zināms, kakao ir ne tikai garšīgs, bet arī labs magnija avots. Katrs kakao sākumā ir karsts. Un, lai vieglāk sagaidītu tā atdzišanu ( un, pasarg Die`s, nezaudētu interesi par pienbrūno dziru :D), nodarbojamies ar zinātni!

Šovakar galdā - Lapu detektīvs!


Nu patiesībā jau bezgala vienkārši, bet ļoti aizraujoši! Pamēģiniet!

Aija  – (2012. gada 2. oktobris 09:59)  

Ja tev un mazajiem tagad interesē ZINĀTNE - no visas sirds iesaku aizbraukt uz Zinātkāres centru Zili brīnumi (RĪGĀ). Būs interesanti gan ķipariem, gan tev pašai!
No jūsu dislokācijas gan arī TARTU zinātnes muzejs bērniem nav tālu, un par to dzirdētas FANTASTISKAS atsauksmes!
:)

Sandra Spu  – (2012. gada 2. oktobris 10:11)  

Jā, pat mani lielie pusaudži grib nokļūt Tartu....

Anastasija  – (2012. gada 2. oktobris 12:43)  

Un pat es 21 gada vecumā gribu nokļūt Tartu! :) Nesen bijām AHHAA muzeja Tallinas filiālē (Tartu muzeja mini versija) - izcili! Tik ļoti aizrauj, ka izgājām no muzeja tikai pirms pašas tā slēgšanas. Bet, ja gadās būt Londonā, obligāti jāiet uz Science Museum http://www.sciencemuseum.org.uk/ Tur ir TĀDI brīnumi! :))

Martta  – (2012. gada 3. oktobris 13:55)  

Ir arī Cēsīs Zino centrs, neliels, bet interesants!

Laine  – (2012. gada 4. oktobris 07:19)  

Vakar bijām Zinoo! Mums patīk!

Plūmīte  – (2012. gada 4. oktobris 16:32)  

Heii! Es šitā krāsoju bērnībā, man ļoti patika. Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais :)

Ierakstīt komentāru