Ēnu diena tētim...

00:19

Ir nedēļas, kad tētis mājās parādās tikai kā smarža vai skaņa. :) Ja mājā pēkšņi nosmaržo pēc svaigi zāģētas malkas, aizcērtas kurtuves durvis vai uz galda nošvīkst iepirkumu maisiņš, zinām - tur pavīdēja tētis. :) Šādas nedēļas parasti ir pirms Lielajām Medībām. Tad Kundziņam darba pilnas rokas. Un patiesībā visa viņa darbošanās ir patiesi radoša!

Pēc mana lūguma Kundziņš iemūžināja vienu savu darba dienu! Paldies viņam par fotogrāfijām! Tagad mums visiem ir virtuāla iespēja būt viņa "ēnām"! :)


Viss sākas ar īstu stratēģiju.Un tālāk māksla, māksla, māksla... Plašais dzīvnieku dārzs nav 5 priedes - šeit celiņi un tornīši jāiezīmē īpaši rūpīgi.Un gandrīz vai rokdarbi! :) Citiem vārdiem - ugunsbluķi.


Kā nu kuram - man bērni, Kundziņam citi kustonīši, bet darba gaitā neiztrūkstoši kāds pamaisās pa kājām! :) Kaķis kājsildis un cūkas auzu laupītājas visā krāšņumā!Paldies Zaubes mežiņa Pārvaldniekam par sagādāto ieskatu viņa darbos! Ceru, ka jums bija tikpat interesanti kā man! 
 

You Might Also Like

10 comments

 1. Paldies arī no manis! Plānošana iespaidīga, es nudien nebūt, ko tādu iedomājusies.

  AtbildētDzēst
 2. Aizraujoši. Es gan neko nesapratu. Kāpēc vajag cipariņus? Kas tās par tūkstoš lapiņām? Kāpēc tais bluķos tādas puķītes sazīmētas?

  AtbildētDzēst
 3. Izskatās patiesi nopietni un sarežģīti!!!...un tie sivēni..cerams ka tie netiks šmorēti šopavasar:)!

  AtbildētDzēst
 4. ..nu baigie špicbuki tie sivēni..un man ar nebūtu ienācis prātā, ka TIK apjomīgi sagatavošanās darbi veicami..

  AtbildētDzēst
 5. Es ar neko nesapratu. Tik to ka viņš šķūnī audzē & piebaro kaut kādus īpašos rukšus, kuri Jums pavasarī dārzu raks?:)
  Un kur tos uguns bluķus liek? kā tie deg? Lai Mārtiņš tak beidzot saņemas un pats ieblogo vienu ierakstu. Tādu kvalitatīvu. :) ar terminiem un briežiem un vairāk rukšiem. Es zinu vienu medību terminu " Masts" :)
  Kaķis protams pozitīvi, jo ar rukšiem gan jau nekad neko nevar zināt:)

  AtbildētDzēst
 6. Šī jau ir tikai kripata darbiņu! Lielākie nemaz netika iemūžināti!

  Bluķi domāti vakara rituālam, kad tiek svinīgi atrādīts medījums un teikti pateicības vērdi medību dalībniekiem.
  Cipariņi ir uz tornīšiem un attiecīgi to taku/celiņuu galos, kuri ved uz tornīšiem. Bet lapiņas tiek izlozētas. Un tā katrs uzzina, kur viņam jābūt.
  un nemaz nerunājot par to, kāds darbs ir jādara PĒC medībām!

  Dabasmamma - "neko nevar skaidri zināt"... ;)

  AtbildētDzēst
 7. Baigi saintriģēji, nu ļoti gribas redzēt kas notika tālāk:)))

  AtbildētDzēst
 8. Mārtiņš ir noslēpumains un atklājas pa gabaliņam :D Bet rez - tas darbojas - interese kūsā! :D

  AtbildētDzēst
 9. O, jā, noslēpumaini vīrieši vienmēr izraisa lielu interesi :D

  AtbildētDzēst
 10. Mežcūķi laimē līdz sarainiem ceļiem! :D

  AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!