Kuba konkurss!

Doma ir vienkārša - sarīkot  nelielas, interesantas, azartiskas sacensības Mammas Roku lasītāju-kubkārotāju starpā! Normālam vidusmēra gūglētājam šim vajadzētu būt tīrākajam niekam, tāpēc vienīgais ierobežojums ir dalībnieku skaits. Nekādu datumu vai termiņu, bet, tiklīdz manā e-pastā iekritīs divdesmit vēstules, tā sacensība būs beigusies. Manuprāt jauks veids, kā iesaistīt kubsacensībā no tiesas uzticamākos, centīgākos un regulārākos Mammas Roku lasītājus! :)
Tad sekos izloze. Tajā piedalīsies tās/tie vēstuļu autores/-i, kuru atbildes uz pieciem manis uzdotajiem jautājumiem būs pareizas. Un, lai noturētu intrigu, pačukstēšu, ka tiks izlozētas vēl divas balvas. Pieaugušajiem. Tātad divas balvas, par kurām priecāsies mammas/tēti nevis mazuļi. :)

Un nu jautājumi:

1) Kam tika uzšūts pats pirmais Mammas Roku kubs?

2) Kā sauc puisēnu, kam tika šūts šis kubs:


3) Reiz šuvu īpašu kubu mazajam Emīlam, kurš dzīvo Ņujorkā. Kā sauc viņa omes suņus? :)

4) Uz kura ciema bērnudārzu aiceļoja šī kaudzīte kubu?


5) Reiz viens no Mammas Roku kubiem aizceļoja uz tālo Katāras tuksnesi! Nosauciet trīs lietas, kas redzamas uz šī kuba.

___________

Tagad jums atliek ķerties pie darba un, tiklīdz atbildes uz visiem jautājumiem būsiet saganījuši, uzrakstiet tās man uz lapinalaine@inbox.lv! Vēlreiz atgādinu, ka izlozē piedalīsies pirmie divdesmit čaklīši/tes! :) Izlozes beigas nekavējoties ziņošu šeit blogā, tāpēc, pirms sūtīt atbildes, pārliecinieties, vai, atverot Mammas Roku blogu, neredzat rakstu ar nosaukumu "Kubkonkurss beidzies!" :)

Lai veicas! Gaidu jūsu vēstules!

Daiga  – (2013. gada 2. oktobris 11:31)  
Šo komentāru ir noņēmis autors.

Ierakstīt komentāru