Spaiders Mens Suns un Zaķis

Garie grabuļi. Nezinu vai man kādreiz apniks tos šūt. :) Vienīgi to grabēšanu es drīzumā viņiem varētu atņemt un tad tās būtu vienkārši Garās Mammas Roku Lelles. Ikreiz, kad pabeidzu kārtējo Gargrabuli, jūtos kā radījusi jaunu dzīvību, kurai nu būs pašai sava dzīve, savas mājas un savs stāsts. Īstas mamm+sajūtas. Un taisni žēl, ka laika gaitā nojucis Garo leļļu skaits. Varētu būt, ka savi simti divi jau dienasgaismu ieraudzījuši.
Ik pa laikam arī šajā jomā man gadās interesanti izaicinājumi. Pagāšgad starp Pirātiem un Supermeniem tapa arī pāris Betmenveidīgie, bet šis gads turpmāk būs gads, kad pirmo reizi mēģināju vienā Supervaronī Zirnekļcilvēku iedzīvināt!  Tā kā radot šo Zirnekļcilvēku gribējās arī Mammas roku rokrakstu saglabāt, radās Spaidermenzaķsuns.:) Kad vaicāju mazajiem ekspertiem, pēc kā šī lelle izskatās, Niklāvs teica: " Ja būtu rūtiņas, izskatītos pēc Spaidermena!" :)

Paldies Kevina mammai par pasūtījumu! Priecājos par šādiem radošiem treniņiem! :)
 

Laura  – (2014. gada 24. marts 16:04)  

Fantastiski Tev tie "garie" sanāk! :)

Dace  – (2014. gada 25. marts 16:31)  

Man nemaz neradās jautājumi, kas tas par 'zvēru'. Un tā kā ar saviem diviem puikām esmu izgājusi cauri spiderman periodam, arī sevi varu uzskatīt par eksperti šajos jautājumos :) Izcils izdevies šis Spaidermenzaķsuns!

Rozhmaizite  – (2014. gada 25. marts 22:08)  

Baigi foršais! Dīvainīts kuru gribas samīļot :) apbrīnoju jūs meitenes, kas tā prot šūt! Vnk neticami!

Ilze  – (2014. gada 26. marts 08:33)  

SUPER!!!! Taviem darbiem ir savs šarms :) Tie ir neatkārtojami un vienreizēji!!!

Laine  – (2014. gada 27. marts 08:56)  

Ļoti priecīgi un sirdi sildoši komentāri! Pateicos, mīļās domubiedrenes! :)

Ierakstīt komentāru