17 draugi rukšos.

Kā gan man paskrējis garām ieraksts par to, kā mēs pirms kāda laika uzaicinājām visu Zaubes bērnudārzu uz rukšu barošanas un rudens atvadu ballīti pie mums Zaubes mežiņā! 

Apruņojušies jautājumiem "kāpēc Niklāvs ar Emīliju ir šeit", "kāpēc tu viņus neved uz skolu", "kāpēc tu mums brauc līdzi", "kāpēc tev šeit ir māja" ( cik gan dziļi sakņojas atbildes uz šiem jautājumiem!:)), no baltā skolas busiņa kā zirnīši no pāksts izbira veseli 17 zinātkāru acu pāru! Katram rociņās turziņa ar sivēniem sarūpētu cienastu - zīles, burkāni, kartupeļi un āboli - pat man siekala notecēja! :D

Un izdevās mums viesu sagaidīšana tieši tāda, kā biju ieplānojusi - ar rukšu barošanu, pārbraucienu auto piekabē, zupas vārīšanu uz ugunskura un karalisku maltīti lapenē!

Ar solījumiem tikties nākamjā skolas pasākumā un priecīgu plānu doties pavasarī pārgājienā pa Vedzes dabas taku, atvadījāmies līdz nākamreizei!
Un šī nākamreize pavisam drīz - skolā gaidāma fotogrāfēšanās un Mārtiņdienas svinēšana! Man patiess prieks, ka mūsu bērnudārza pieredze ir tieši šāda!

Irēna  – (2011. gada 5. novembris 07:29)  

Jums ir bijusi neaizmirstama diena!

...ar cieņu un smaidu,..  – (2011. gada 5. novembris 09:41)  

Ugunskurs. piekabe. rotaļas.. Nudien skaista diena bērniem bijusi!

Sarkanā Biete  – (2011. gada 5. novembris 10:40)  

Eh, kaut visiem bērnudārzniekiem būtu šāda iespēja tikties ar rukšiem! Vienreizēji!

Inga  – (2011. gada 5. novembris 12:35)  

Tik mīļi! :))) Mazajiem priecīgas acis...:))))

Inese  – (2011. gada 5. novembris 21:47)  

Super!!!Kolosāls piedzīvojums bērniem!!!

Inese  – (2011. gada 6. novembris 10:49)  

Jau dzirdēju "labumlabās" atsauksmes par ciemošanos rukšu paradīzē!! :):)

Ierakstīt komentāru