Par princesi būt!

Ir sācies vasaras ballīšu maratons!
Veselas trīs dienas pagājušajā nedēļā cita starpā tapināju arī kleitu Princesei... Kad piemeklēti materiāli, izmērīta Princese un dzimumdiena paredzēta pavisam drīz, kļūdīties negribas. Caku pa cakiņai, rišu pa rišiņai, teju rokām trīcot aiz atbildības, kleita Princesei tomēr tika uzšūta! Burvīgi!


Ir skaisti nepulcināt ciemiņus pie rosola bļodas, bet, piemēram, "Trušu karalistē". Karalistē, kurā mājo neskaitāms daudzums trušu, vairākas putnu sugas un saujiņa ragaino. Te truši ēd divkājainajiem paredzētus Zviedru humānās palīdzības krekerus ( pa kastei tika arī mums - vienkārši tā - par skaistām acīm un klausīties gribošām ausīm :)), maizi, kura nav atradusi pircējus veikalā, un citus teju reciklētus labumus. :)Nākamā pietura - Jumpravas dabas taka. Bez gida. Bet pēc bultām. Bez skaidrojumiem par dažādo koku sugu atšķirību, bet ar neskaitāmām nopūstām pieneņpūkām, pilnām mutēm zaķskābeņu un miiiiilzu skudru pūzni! Milzīgāko, kādu jebkurš no ekskursijas dalībniekiem dzīvē bija redzējis!
Un tad pikniks ar apdāvināšanu! Princese ir dzimusi! Un nav nemaz viegli skriet un neuzkāpt uz kleitas, apsēsties princeses cienīgi un vispār jau Princesei būt :) !


Daudz laimes, Princese Zane! Sveiciens tavam lielajam pieciniekam!Inese  – (2012. gada 20. maijs 23:49)  

Ku skaista princese - jā, kleita uzliek pienākumus un dažu labu neērtību ar :)))

Laine  – (2012. gada 21. maijs 00:01)  

Princesei Zanei jau no sākuma bija skaidra vīzija par kleitu. un derēja kleita kā uzlieta! Fjū...
Bažījos :)
Bet nu sirdī man drusku iesmeldza, kad princese caur dubļu pļančku izlaida un palto plīvuru sasmērēja! :D

Krks  – (2012. gada 21. maijs 20:10)  

ei, bet tā taču ir īsta princešu kleita...

Plūmīte  – (2012. gada 13. jūnijs 23:56)  

Tikai tagad, kad man pēc 3 dienām jābūt gatavai kleitai par tēmu "princese" un kad esmu pavadījusi vairāk laika, nekā vēlētos, meklējot paraugus inetā, es beidzot apjaušu, kas tas ir par darbu - uzšūt princešu kleitu. Visu cieņu tavā priekšā!

Laine  – (2012. gada 14. jūnijs 00:48)  

Plūmīt - o,jā! Savai Čiepai vēl tā, bet kad kleita paredzēta citai princesei, tad rokas par katru vīlīti trīc!

Ierakstīt komentāru