"Labot!" mūza...

Un ej tu cilvēks sazini, kurā dienā no kuras puses piezagsies kāda mūza!!! Tā, piemēram, šodien mani pēkšņi iedīdīja pieķerties labojamo apģērbu/puspabeigto projektu kastei!
Tā kā neesmu šuvēja, tad n-tie noplīsušie rāvējslēdzēji joprojām gaida un droši vien tā arī turpinās gaidīt savu rindu ( brrr, kā mani  kaitina saplīsušo rāvējslēdžu nebūšanas!!!), taču viena jaķele man dikti iepatikās un tāpēc atļāvos būt bezgala radoša! Ar žiletes palīdzību nomontēju veco raiferi nost un vienkārši sašuvu rāvējslēdzēja vietu kopā! Ar Dievu jaka, esi sveicināts pulover`!


Un pamēģini nu dabūt to bērnu mierā, lai pie vienas sakarīgas bildes tiktu!:)...


Kamēr meitai viena pēc otras tapa varavīksnes uz papīra, es pavadīju laiku beeeeeeeeeidzot taču sa+overlokojot vienu burvīgas, varavīkšņotas trikotāžas topu!
Bet šeit jānoelšas, jo, apžēliņ, kā es gribētu tādus legingus kā Čikai! Diemžēl kleita, kura kalpoja par izejmateriālu šaurbiksēm (pieņemsim, ka esmu valodniece un šādi latviskoju, ramtairīdi, legingus), neparedzēja būt tik plata, lai pietiktu gan mātei gan meitai, gan pāris Pirātiem...

Vareni pašiverējos! 
Jums tāpat!


...ar cieņu un smaidu,..  – (2012. gada 23. augusts 06:40)  

Nē, nu tici man, ka es Tādus legingus gribētu vairāk par Tevi. Gribu nevis gribētu.

Irēna  – (2012. gada 23. augusts 08:36)  

Nu legingi ir burvīgi!!! Kāds man prieks, ka kleita nonāca īstajās rokās:)

Elīna  – (2012. gada 23. augusts 08:38)  

o, jā...es arī gribētu tos trakos, feinos, puķotos:D

Daiga  – (2012. gada 23. augusts 08:45)  

Un to visu Tu izdarīji šorīt? Es ir mēms un gar zemi.. knapi paspēju savas brokstu maizes nograuzt un bērnus ikdienas dzīvei sakopt...

Laine  – (2012. gada 23. augusts 09:10)  

Nu Daiga... :) Es parasti rakstu vakaros un te "šodien" nozīmē tajā dienā, kas aiz muguras :)

Kristīne, Elīna - es ticu, ka par tādiem legingiem mēs sakautos! :D Bet ja nopietni - tad mierinošs fakts ir tas, ka tie ir diezgan kodīgi :)

Irēnīt - ilgi domāju, vai sev svārkos pārvērst, vai citos izstrādājumos, bet kleita varena! Paldies!


Una  – (2012. gada 23. augusts 09:44)  

Raimtairīdi šaurbikses skan daaaaudz labāk par legingiem (šis vārds mani vienmēr mulsinājis). Un vispār - pievienojos pārējo "es gar zemi" sajūsmai par tām puķainajām šaurbiksēm!

Līga  – (2012. gada 23. augusts 11:26)  

Man arī, man arī tās puķainās ramtairīdi šaurbikses ļoooti patīk. Nu, ļooooti glītas. :)

Vi  – (2012. gada 23. augusts 11:49)  

Man tīk jaunnosaukums ramtairīdi šaurbikses :))
Bet pastrādājusi esi vareni!!! Un varavīkšņotais krekliņs arī lielisks!

Zkss  – (2012. gada 24. augusts 21:01)  

:D
gūgle savukārt piedāvā legingus latviski saukt par stulpiņiem :D

Krks  – (2012. gada 31. augusts 09:55)  

nekas, ka šaurbikses kodīgas. Ko tik nav nācies vilkt mugurā skaistuma vārdā...:) krāsainais topiņš arī vnk super. Un šoreiz fotogrāfijas man patīk īpaši labi! ;) un mazā modele arī uzdevumu augstumos! :)ļoti iedvesmojoši šim rītam. Jāiet kaut ko uzšiverēties! ;)

Laine  – (2012. gada 31. augusts 12:40)  

Krks - tas gan - jaunībsdienās ne to vien esmu mugurā stīvējusi - lai tik smuki! :D
Man atkal vakar bija uznācis labojamais noskaņojums - metos dēla skapī un lapīju un šuvu. Citreiz uznāk un viss - jālabo!... :)

Diāna Blūma  – (2012. gada 1. septembris 17:52)  

Jūs par tām šaurbiksēm (ļoti jauks vārds, domāju, ka ieiesies arī mūsmājās :) ) fanojat , bet es savukārt iefanoju par raifera izņemšanas ideju! Urrā, beidzot mīļās dēla jakas atgūs valkātāju!

Puķainās šaurbikses tiešām dikti skaistas :)

Dzintra  – (2012. gada 2. septembris 12:23)  

Tu ESI valodniece.:)) es alllažiņ, par spīti visām stilīgajām 5-6 g.v. vecām beibēm-ar-viedokli, esmu pat reitūžiem/-zēm saukusi:) Bet šaurbikses pat uz gada jaunvārdu varētu pretendēt. jāievieš ka Pastaigā!

Dzintra  – (2012. gada 2. septembris 12:28)  

..'ramtairīdi šaurbikses', protams, ir jau patentējams, nu, kā to valodnieciski sauca, - nedalāms vārdu savienojums. apmēram kā 'Kukū legingi';D

Laine  – (2012. gada 2. septembris 15:37)  

Dzintra, Dzintra... Teju jāmulst... Bet tikko iegūglējot visa mana jaunradības eiforiskā sajūta nopļurka - izrādās ne viens vien garīgi bagāts literārais censonis šīs bikšeles tā saukā... Nu tad - šaurbikses it is! Gaidu parādamies šo vārdu Pastaigā! :D

Ierakstīt komentāru