`Muka doma `Muki.lv veikalā!

Heijā visiem nedēļas pēdējā darbdienā!

Visādi darbīgo nedēļu nobeigšu ar pārīti Supervaroņu un čūsklēnu bariņu, kas pa ceļiem un neceļiem pirms nedēļas nonāca jaunajās Muki.lv telpās!

Jā, tiem, kas nebija pamanījuši - Muki.lv ir prom no šaurā pagrabiņa Lāčplēša ielā un iemitinājušies aplī pie Ģertrūdes baznīcas!Patiesībā šī ziņa tūliņ kļūs vēl `mukāka! Proti - Muki.lv izdomāja, ka vecām rotaļlietām nav ko mājās stāvēt un putekļus krāt, bet jāmeklē jauni draugi! Un tā, no 04. - 07. septembrim visi aicināti pievienoties "Mantu maiņai" muki.lv telpās!
Viss vienkārši - aiznesiet un muki.lv rotaļlietas, kas jums šķiet vairs nebūs vajadzīgas un iemainiet tās pret citām - interesantākām ( jo neredzētām, taču:))!

Smukāk un plašāk par šo unikālo mantu maiņas iespēju lasiet pašā `mukajā blogā!

Un vēl, ps, ps, varu pačukstēt, ka, lai mantu maiņas nedēļa būtu pavisam interesanta, teju katru dienu veikaliņā notiks interesantas nodarbības bērniem un viņu vecākiem! Arī es tur būšu! Un kopā meistarosim ko tik ļoti `muku kā muklukus! Nosaukumi jau vien iet roku rokā! 

Par darbnīcu vairāk pastāstīšu nākošnedēļ!
Atvasarīgu nedēļas nogali!

m.anna  – (2012. gada 24. augusts 22:25)  

nupat jau izkretinējusi tā "pie logopēda nevesto bērnu" valodas atdarināšana. grrrr...

Laine  – (2012. gada 24. augusts 22:44)  

Ak jel, Anna, miers virs zemes! Atpūties!

paeglisi  – (2012. gada 25. augusts 12:42)  

m.anna - ja komentars tapis reklamas nolukos, tad tev izdevas - es apskatijos tavu blogu. Bet pirmo un pedejo reizi, jo man atkal kretine hello kitty un citas nestiligas lietas :)

agnese  – (2012. gada 26. augusts 19:47)  

Komentāru sadaļa gan ir smieklīga :D

Ierakstīt komentāru