Divi Tarzāni...

22:18

Beidzot sagaidīta saules pilna atvasara! Koku lapotnes vēl spītīgi zaļo. Bet viņš ir te. Rudens. Pa īstam! 

Ir patiešām forši saņemt dāvanas! Sevišķi negaidītas un sevišķi vēl tādas, kas liek rīkoties! Tā  nesen kāda mīļa blogdraudzene iedāvāja mums divas biļetes uz piedzīvojumu parku "Tarzāns" Siguldā!

Un mums atlika vien tur būt! Tarzānot!

 Lēkt batutos! Nē, lidot, patiesībā! Kā lidotu fejas vai kosmonauti!Un atkal jau braukt ar pacēlājiem, jūtoties gluži tikpat tramīgi kā pirms gada... :)Autoskolas gudrības neiemācīties... Un tad pārvarēt bailes no rodeļiem. Un saprast, ka patīk! Nu bērniem patīk tik ļoti, ka jāatkārto, protams. Un arī es atkārtotu, ja nebūtu ar pacēlāju jāceļo augšup...


Lai pietiek saulaino dienu katram tarzānot gribētājam!

You Might Also Like

1 comments

  1. MMM, Sigulda, mēs arī šo svētdienu pavadījām tur - staigājot pa takām, Turaidas pili, Gūtmaņa alu, Tarzānu izgājām pāris nedēļas iepriekš. Superīga vieta! Un vēl tā jaunā strūklaka un pulkstenis... skaisti!

    AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!