Mīksti piezemēties...

Februāra sākums bijis visnotaļ raits. Jāņmuižas bērnudārza vadība jau pagājušā gada nogalē izteica vēlmi pēc jautriem, darboties rosinošiem spilveniem, tāpēc, beidzot atkāpjoties postZiemassvētku stresa sindromam, manī atradās iedvesma šo vēlmi piepildīt! :)
Labu laiku spilvenus šuju oderētus, lai, loģiski, augšējo slāni ik pa laikam varētu pakļaut veļas mazgāšanas rituālam. Neapskaužu savu pirmo spilvenu īpašniekus un ļoti labprāt dzirdētu no viņiem, kā viņi tiek galā ar grūto uzkopšanas funkciju...
Fakts, ka ārpusē ir pārvalks, vizuāli padara spilvenu maķenīt grumbaināku. Par laimi maliņa ieņem formu tiklīdz uz spilvena uzraušas kāds priekpilns cilvēks. Un es no visas sirds ceru, ka bērni, kuriem spilvens paredzēts, priecājas par spilvenu tikpat ļoti, kā mani bērni. Ieraudzījuši spilvenu, viņi instinktīvi tajā iekrīt ar simtprocentīgu uzticēšanos un vieglumu!

 Saņemšos vienreiz un uzšūšu arī pati sev vienu milzu spilvenu, kurā iekrist...:)

Laura  – (2014. gada 19. februāris 00:14)  

Burvīgi! Mega skaistas krāsu kombinācijas taviem spilventiņiem!!

m.anna  – (2014. gada 20. februāris 14:02)  

ļoti forša lieta! ar ko Tu pildi viņus ( bumbiņām vai paralonu?)?

Laine  – (2014. gada 20. februāris 15:23)  

Laura - paldies fane mana! :)
Irēnīt - prieks dzirdēt!
M.anna - pildu ar sintepon u. Vienā gadījumā kliente pati izvēlējās pildīt ar putuplasta granulām, bet godīgi - man likās, ka spilvens šādā gadījumā izskatījās galīgi neformīgs. Kaut izjūtu ziņā noteikti daudz foršāk :)

Ierakstīt komentāru