Mammas roku iedvesmoti!

06:57

Jā, zinu... Noziedzīgi ilgi neesmu uzrakstījusi nevienu rokdarbu aprakstu! Un ne jau tāpēc, ka rokdarbi netaptu!  Jau rīt solos laboties, Irēnas konkursa "Lai top dāvana!" ietvaros!
Bet, kamēr gaidu bildējamo apgaismojumu aka dienasgaismu, padalīšos priekā, kāds pārņem, kad ieraugu manis iedvesmotus darbiņus!
__________________________________________________________________________________________

Vispopulārākie roku darinājumi, kas iedvesmoti no "Mammas rokām", ir kubi!

Lūk Irēnas kubi, ja jau iesāku par viņu runāt! Viens kubiņš šeit un otrs šeit!Šeit kubiņu meitiņai uzmeistarojusi Ginta:


Šeit Ivetai tapis kubs-mākslasdarbs:


 Inese atrāda savu bērnu vecmāmiņas darinātos kubus šeit:


Madara atsūtīja bildes un norādīja, ka kubiņa tapšanas process vērojams šeit:


Kubiņu saviem delveriem pagatavojusi arī Vineta šeit:Pēdējā laikā aizvien vairākas kājas tiek ieautas zeķzābakos jeb Muklukos!

Vieni ieraugāmi šeit "Bēniņos" pie Unas:


Un vieni šņorējami zeķzābaki uztapuši Griezei šeit:


Laura uztaisījusi atjautīgu zeķčību variāciju!Man liels prieks par pacietīgajām rokdarbniecēm, kuras izmēģinājušas roku rotaļu trases veidošanā!

Viena no čaklītēm, Una, atrāda savu trasi šeit:
Aijas darbīgās trases variācija apskatāma šeit:

Par iespēju uzdāvināt neatkārtojamu dāvanu krustdēliņam, neiztērējot kaudzi naudas, priecājas arī Santa:
___________________________________________________________________________________

Šī ir tikai neliela čupiņa, ko man izdevās pašai saganīt tīmeklī! Laikam jau latviskā "ko tad es..." attieksme daudziem traucē savus burvīgos darbiņus sūtīt uz manu e-pastu! :)
Taču, mīļie/ās - nereti šāda e-pasta saņemšana padara gaišāku kādu dienu, liek atkāpties slinkumam vai dod iedvesmu darbošanās idejām! 
Ir taču tik svarīgi apzināties, ka darbiņš, ko ieguldu veidojot aprakstus, kādam ir patiešām noderējis un kādu ir iedvesmojis! 


Tāpēc pavisam drīz izsludināšu kādu dāvaniņu apmaiņā pret manis iedvesmotu darbu bildēm (ja jau citādi nekādi :D:D:D) - turiet acis un ausis vaļā un bildes peles klikšķa attālumā!

You Might Also Like

6 comments

 1. Jā, Laine, ir tik jauki, ja ir no kā iedvesmoties!Pēdējā laikā atrodu arvien jaunus blogus ar interesantām lietām, kuriem gribētos sekot... trakums, nav jau tik daudz laika.. bet no Tava bloga tiešām nākušas daudzas idejas,paldies!!

  AtbildētDzēst
 2. Arī es esmu no tām , kura iedvesmojās no Tava bloga, un pateicoties kuram mani piuiši ir tikuši pie kuba.Paldies,par jauko ideju.:)

  AtbildētDzēst
 3. Cik jauki! Daudzus no kubiem nemaz nebiju manījusi bloglandē, tu atklāji atkal jaunus, interesantus blogus! Paldies!

  AtbildētDzēst
 4. Paldies, ka pieminēji manu kubu. Jātzīstas ir tapuši vēl divi- viens manam dēliņam, otrs draudzenes meitiņai.

  AtbildētDzēst
 5. Nākamreiz labošos - kad pagatavošu ko tevis iedvesmotu, atskaitīšos tavā e-pastā, lai tev nav "jāgana" informācija un bildes! :)

  AtbildētDzēst
 6. uii,Lainiit, es tach ari kubus saaku taisiit, vadoties peec taviem blogierakstiem :) Un Maminju kluba kad piedalijamies -tema-zidainju taustes attistiba - tad ari tur es mineju,ka iespaidojos no teiv, bet to neielika.... skat sh.g. 20.febr.raidijumu,.

  AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!