Kā mani mazie pie jakām tika...

Atcerieties to rakstu par adījumiem septembrī?

Atcerieties, kā ieminējos, ka labprāt barterētos vai citādi sarunātu siltus džemperīšus ar kādu no adītājām?

 Viena no talantīgajām adītājām, kas atsaucās manam aicinājumam bija Diāna Dzelzkalēja. Diāna smej, ka ir "diplomēta mājsaimniece", jo savulaik Jāņmuižā studējusi kursu, kurš tā arī saucies: "Lauku māju saimniece"! Vēlāk viņa savas zināšanas papildinājusi Vācijā.
Reiz jau rakstīju par viņas rosīgo darbošanos rakstā "Reciklēšanas ideja no Diānas Dzelzkalējas". 


Tā nu mēs uzsākām radoši intensīvu saraksti, plānojām, apmainījāmies idejām, kamēr skandināviskās jaciņas pārtapa par latviski strīpotām jaciņām! :D:D Un, neilgi pirms Ziemssvētkiem, manis nosūtītie kamolīši atgriezās pie manis atpakaļ divu smuku adītu apģērbu veidolā!

Emīlijai nu ir burvīga jaka!

Un Niklāviņš tagad sildīsies vestītē ! ( kurai vēl jāpiešuj pogas :))
 Tā lūk Diānai izdevās pārvērst manus dziju galus glītos adāmgabalos! 

Un, kas pats galvenais - jūs droši variet vērsties pie Diānas, ja arī jums sakārojies īstenot dzīvē kādu interesantu adāmideju mazajiem, bet pašām adīšana nav stiprā puse, vai gluži vienkārši nav laika!Aija Elliņa  – (2011. gada 11. janvāris 13:33)  

Tiešām ļoti jauki adījumi bērniem! :)

Aija Elliņa  – (2011. gada 11. janvāris 13:34)  

... re kā mobilais internets mani nes cauri! :)

Laine  – (2011. gada 11. janvāris 15:25)  

:D:D:D:D:D Man atkal patīk lasīt komentārus, kurus cilvēks, domādams, ka nav ielicies, nosūta vēlreiz - ir tik feini salīdzināt, kā vin''s pamainījis vārdus un varbūt pat domu! tik mīļi!

Jā jaciņas feinas! Tagad skatos un nožēloju, ka nav tās skandināviski atturīgās - jo tieši tas man laikam pie jakām patika - pelēcīgi dūmakainās krāsas - taču - bērni aug un nākamreiz varu pasūtīt vienkrāsainas! Turklāt šitās strīpaines pieies pie vairākiem citiem apģērba gabaliem!

Ierakstīt komentāru