`Mukas lietas `Mukam veikalam!

03:48

Vakar jau pieminēju savu komandējumu Rīgā. Lietainā piektdienas dienā soļoju pa Rīgu -virs galvas varavīksnes krāsu lietussargs un rokā maisiņš, no kura izkārušies neskaitāmi kāju pāri :)

Visas kājas un tām līdzi arī čupiņa šņācošo draugu devās uz Muki.lv! Tātad ziniet - ja meklējat dāvanu kādam 0-3 gadus vecam bērņukam, Muki.lv plauktos jūs gaida draudzīgs bariņš Garo grabuļu!
Savukārt, ja vēlaties iepriecināt kādu, kas tikko sāk spēlēties, tad droši izvēlieties kādu no krāsainajiem čūsk`lēniem! Tos kā teicamas pirmās rotaļlietas , viesojoties `mukajā pagrabiņā, atzinusi arī Klaudija Hēla!Krāsainu dienu!

You Might Also Like

3 comments

  1. Smaidu, skatoties uz visiem šiem! :) Burvīga kompānija! :)

    AtbildētDzēst
  2. Kā vienmēr - ļoooti skaistas un mīlīgas mantiņas!!!

    AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!