8!


Puisim, kas saulainā 19. jūnija pievakarē, gaišbrūni flīzētā Gulbenes slimnīcas dzemdību palātā šķiet vēl tikai tikko piedzīvoja savu pirmo patstāvīgo brēcienu, šovasar nosvinēti jau 8 gadi šaisaulē!
Bruņojušies ar cienastam pagādātiem augļiem, sulām, Ērgļu beķerejā pasūtinātu 5kg kliņģeri, pašdarinātām siera grīstītēm, svecēm, galdautiem, virtenēm- devāmies izklaidēt 13 mazos viesus Ērgļu iemīļotākajā aktīvās atpūtas vietā Braku takās.
Šeit, atšķirībā no piepilsētu trasēm, arī sestdienā var baudīt mierīgu (ne masu) atpūtu. Mūsu prieks un pārsteigums bija nojumīte trases malā un iespēja sakurt ugunīti dažām desiņām un marinētās gaļas gabaliņiem. :) Pati trase piemērota kā maziem (no 110cm), tā lieliem; kā nedrošajiem tā drošsirdīgajiem.
Braku takām ar Braku muzeju esot vien tik daudz saistības, ka tie atrodas līdzās un valkā vienu un to pašu priekšvārdu. Šoreiz darāmā bija gana, turklāt muzeja teritoriju bija okupējušas līnijdejotājas. :) Pie Rūdolfa Blaumaņa velniņiem, tātad paciemosimies citu reizi.

Aktīvu nedēļas nogali visiem!Vi  – (2015. gada 26. jūnijs 13:25)  

Sveicieni lielajam puisim:) Super ballite bijusi!
P.S. Emīlijai fantastisks kronis!

Aija Elliņa  – (2015. gada 26. jūnijs 13:31)  

Sveicieni māmiņai un lielajam puisim! :)

Laine  – (2015. gada 26. jūnijs 14:31)  

Sveicieni saņemti un samīļoti! Paldies, blogdraudzenītes! :) Emīlijas kronis ir vienu vecu kovbojzābaku mala. :)

Vivita Ločmele  – (2015. gada 26. jūnijs 17:39)  

Mīļi sveicieni no Vecpiebalgas draugiem arīdzan! Mums arī Braku takas iemīļotas, šogad bērni egles galā nosvinēja skolas beigas ;)

Laine  – (2015. gada 26. jūnijs 23:23)  

Paldies par sveicieniem! Mans jubilārs dikti pārdzīvoja, ka nevar rāpties austajās trasēs. Nemaz nedrīkstu teikt, ka tavējie pabijuši egles galā! :D

Ierakstīt komentāru